Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Aldi 29-11-2023 02-12-2023

Gazetka promocyjna sklepu Aldi, obowiązująca od 29 listopada do 2 grudnia 2023 roku, zawiera wiele znakomitych ofert, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Jak zawsze, Aldi postawiło na różnorodność swojej oferty, łącząc produkty spożywcze z artykułami przemysłowymi.
Zaczynając od działu spożywczego, na pierwszym planie mamy pyszne, sezonowe owoce i warzywa. Mandarynki, świeże maliny, grejpfruty, jabłka, brokuły, kapustę pekińską oraz ziemniaki typu "gala" dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie można pominąć specjalnej oferty na polędwicę wieprzową i schab bez kości, z rabatem wynoszącym nawet 30%, a także na łososia norweskiego, który stanowi doskonałe źródło białka i zdrowych tłuszczów omega-3.
Ale to nie wszystko. Gazetka Aldi oferuje także promocje na produkty spożywcze codziennego użytku. Możemy tu znaleźć przede wszystkim duże opakowania makaronu, ryżu, mąki, a także cukru i oleju rzepakowego. Ponadto, warto zwrócić uwagę na kawę ziarnistą, a także wybór herbat owocowych.
Aldi nie zapomniało o najmłodszych. Gazetka zawiera promocje na zabawki edukacyjne, gry planszowe oraz puzzle. Wielbiciele klocków LEGO też będą zadowoleni, bowiem w ofercie znalazły się zestawy z różnych serii.
Na uwagę zasługują także oferty na odzież. Przede wszystkim wyprzedaż kolekcji jesienno-zimowej, w tym płaszcze, kurtki, swetry, a także bieliznę termiczną. Na specjalną uwagę zasługują również promocje na obuwie - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Podkreślenia wymaga oferta Aldi na artykuły domowe. Zakres produktów jest naprawdę szeroki - od naczyń kuchennych, przez pościel, po oświetlenie. W tym tygodniu mamy także promocję na świąteczne ozdoby i dekoracje.
Gazetka promocyjna Aldi na tegoroczny koniec listopada i początek grudnia jest naprawdę obszerna i różnorodna. Spełnia oczekiwania zarówno tych, którzy szukają przydatnych artykułów na co dzień, jak i tych, którzy chcą zrobić świąteczne zakupy z wyprzedzeniem. Warto więc wybrać się do najbliższego sklepu Aldi i skorzystany z atrakcyjnych ofert!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Aldi 29-11-2023 02-12-2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy