Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 04-12-2023 10-12-2023

Nowa gazetka promocyjna sklepu Biedronka na tydzień od 4 do 10 grudnia 2023 roku dostarcza klientom imponującą gamę towarów w znakomitych cenach. Z łatwością można tu znaleźć wszystko do przygotowania świątecznych potraw, wystrój domu, a także prezentów pod choinkę.
Na pierwszych stronach gazetki od razu zwracają uwagę promocje na produkty spożywcze. Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych obniżek na ciasta, słodycze oraz tradycyjne polskie wędliny - idealne do świątecznego stołu. Można też nabyć owoce i warzywa świeże i najwyższej jakości, a także mocno obniżone świąteczne przysmaki, takie jak kutia, makowiec czy pierniki.
Druga sekcja gazetki zawiera promocje na alkohole. Biedronka proponuje szeroki wybór win z różnych rejonów świata, zarówno czerwonych, białych, jak i różowych, w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto na półkach znajdziemy również mocniejsze trunki - whiskey, brandy, czy wódkę - idealne na prezent lub sylwestrową zabawę.
Następnie przechodzimy do sekcji z artykułami gospodarstwa domowego, gdzie możemy znaleźć szeroki wybór świątecznych ozdób - bombek, girland, światełek i wieńców. Biedronka oferuje również promocje na wyroby tekstylne takie jak pościel, ręczniki czy świąteczne obrusy.
W sekcji z zabawkami z pewnością każdy znajdzie coś dla swoich pociech. Klocki Lego, lalki, gry planszowe, puzzle - to tylko niektóre z propozycji, które można znaleźć w gazetce. Niektóre z nich są obniżone nawet o 50%.
Ostatnie strony gazetki są poświęcone elektronice. Biedronka proponuje swoim klientom atrakcyjne zniżki na sprzęt AGD i RTV, telewizory, smartfony, laptopy, a także sprzęt audio.
Przy zakupach warto pamiętać, że gazetka obowiązuje od 4 do 10 grudnia 2023, a wszystko to, co w niej znajdziemy, dostępne jest do wyczerpania zapasów. Oferta Biedronki na ten tydzień to doskonałe propozycje dla każdego, kto chce przygotować się do świąt nie wydając przy tym fortuny.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 04-12-2023 10-12-2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy