Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 04-12-2023 17-12-2023

Gazetka promocyjna sklepu Biedronka, obowiązująca od 4 do 17 grudnia 2023 roku, przynosi wiele atrakcyjnych ofert, zarówno na produkty spożywcze, jak i artykuły gospodarstwa domowego.
Na pierwszych stronach gazetki znajdziemy ciekawe propozycje na świąteczne dania. Do wyboru mamy między innymi: świeże karpie i pstrągi z polskiej hodowli, polędwiczki wieprzowe w promocyjnej cenie, a także szeroki wybór wędlin i serów. Znajdziemy tu również bogactwo warzyw i owoców, które z łatwością urozmaicą nasz świąteczny stół.
W sklepie Biedronka obowiązują też wyjątkowe promocje na słodkości - świąteczne pierniki, czekoladowe bombonierki czy domowe ciasta jest tu w wyjątkowo niskich cenach. Lie To są prawdziwe okazje, których nie można przegapić.
Przygotowując dom do Świąt, warto też zajrzeć do działu z artykułami gospodarstwa domowego. Świąteczne dekoracje, wieńce adwentowe, choinki czy łańcuchy świetlne są tu dostępne w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, na gazetkowej stronie poświęconej artykułom gospodarstwa domowego, znajdziemy praktyczne produkty do sprzątania czy gotowania.
Interesująca jest również oferta produktów dla najmłodszych. Sklep Biedronka w swojej gazetce promuje zabawki, gry edukacyjne i kreatywne zestawy dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie te produkty są dostępne w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.
Gazetka promocyjna Biedronki zaskakuje również interesującymi promocjami w dziale kosmetycznym. Możemy tu znaleźć kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała czy włosów, a także perfumy znanych marek. To doskonała okazja, by kompletować świąteczne podarunki dla bliskich.
Na ostatnich stronach gazetki, Biedronka prezentuje również ofertę na alkohole. Wybierać można spośród wielu rodzajów win, szampanów, piw czy wysokoprocentowych trunków.
Podsumowując, gazetka sklepu Biedronka na okres od 4 do 17 grudnia oferuje szeroki wybór produktów, które pozwolą przygotować się do świątecznej atmosfery. Warto zwrócić uwagę na bogate menu świąteczne, atrakcyjne produkty dla dzieci czy interesujące wyprzedaże kosmetyków. To wszystko znajdziemy w jednym miejscu - w sklepie Biedronka.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 04-12-2023 17-12-2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy