Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 04-12-2023 24-12-2023

Gazetka promocyjna sklepu Biedronka w dniach od 4 do 24 grudnia 2023 roku, występuje z tytułem "Przyjdź, wybierz i ciesz się świętami", by zaoferować szereg atrakcyjnych ofert na czas przedświąteczny.
Najważniejsze miejsce na gazetce zajmuje promocja na produkty spożywcze, które mogą stanowić podstawę świątecznych dań. Na cenę łyżki oscypek, podwawelską kiełbasa i herbatki pomarańczowej obniżono o 30%. Popularne w czasach świątecznych produkty, takie jak kopary, śledź atlantycki w oleju 150g, mięso drobiowe bez kości 1kg oferowane są z 20% zniżką. Chleb pszenny 500g jest dostępny za tylko 0,99 zł.
Dla osób, które starają się utrzymać zdrowy styl życia nawet w święta, sklep oferuje szeroki wybór produktów ekologicznych oraz bezglutenowych. Zakupy dla wegan i wegetarian są ułatwione dzięki specjalnym oznaczeniom na produktach. Dzięki temu szybko znajdziemy np. tofu w sosie sojowym, zupę grzybową bez glutenu czy też ekologiczne płatki owsiane.
W gazetce nie zabrakło oczywiście również promocji na zabawki. Pozostało jeszcze trochę czasu do świąt, ale warto już teraz zacząć myśleć o prezentach dla najmłodszych. Biedronka oferuje 20-40% zniżki na wybrane gry planszowe, klocki Lego i lalki Barbie. Dla miłośników kreatywnego spędzania czasu, są dostępne zestawy do rysowania i malowania w promocyjnej cenie.
Biedronka dba również o wygląd naszych domów na święta. W gazetce znajdziemy promocje na świąteczne dekoracje, takie jak choinki, bombki, girlandy czy też świece. Znajdziemy tu również pościel i ręczniki w świątecznych wzorach.
Na ostatniej stronie gazetki Biedronka przypomina o swojej ofercie świątecznej, w której znajdziemy tradycyjne polskie potrawy i wypieki oraz szeroki wybór alkoholi. Zwraca uwagę oferta na zestaw dla smakoszy - pierna z suszonymi owocami wraz z butelką wina w atrakcyjnej cenie.
Warto pamiętać, że wszystkie oferty ważne są do 24 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Sklep przypomina również o konieczności przestrzegania aktualnych zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią. Gratuluje udanych zakupów!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 04-12-2023 24-12-2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy