Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 24-06-2024 30-06-2024

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronka z roku 2024 na daty 24-30 czerwca, znaleźć można wiele atrakcyjnych okazji. To zaledwie kilka dni intensywnej wyprzedaży, gdzie Biedronka zaskakuje wyjątkowymi promocjami i zniżkami. Większość prezentowanych produktów objętych zostało znacznie atrakcyjniejszymi cenami, przez co jest to okazja, by zaoszczędzić na zakupach.
Pierwszą stronę gazetki zajmują przede wszystkim produkty spożywcze. W tym tygodniu możemy skorzystać z promocji na mięso mielone z indyka lub wieprzowiny w cenie obniżonej o 35%. Na uwagę zasługuje również oferta na świeże owoce i warzywa, zarówno lokalne - polskie truskawki i paprykę, jak i egzotyczne - ananasy i awokado, które tego lata Biedronka oferuje w bardzo konkurencyjnych cenach.
Na kolejnych stronach znaleźć można atrakcyjne zniżki na produkty z długim terminem przydatności do spożycia. Biedronka promuje teraz makarony, ryże i inne produkty zbożowe, które na co dzień stanowią podstawę naszej diety. Znaleźć tu możemy również przekąski, takie jak chipsy czy paluszki słone, dostępne w cenie obniżonej nawet o 50%.
Sekcja z napojami to prawdziwe gratki dla miłośników piwa i wina z różnych zakątków świata, które to tydzień można nabyć w znacznie niższych cenach. Biedronka przygotowała też promocje na wody mineralne oraz soki owocowe.
Osoby dbające o swoje zdrowie na pewno ucieszą się z dużej ilości promocji na produkty z sekcji zdrowa żywność – od jogurtów i musli, przez oleje roślinne, aż po zdrowe przekąski i soki.
Biedronka jako sklep wielobranżowy, przygotował w tym numerze gazetki również wiele promocji na kosmetyki, środki czystości i artykuły dla dzieci. Można obecnie zaoszczędzić na zakupie pieluszek, kosmetyków do pielęgnacji ciała czy na zabawkach, które zostały objęte promocją z okazji dnia dziecka.
Sklep nie zapomniał również o swoich czworonożnych klientach – miłośnicy zwierząt znajdą tu promocje na karmy i przysmaki dla swoich pupili.
Głównym hasłem przewodnim w nowej gazetce Biedronka na koniec czerwca 2024 jest „Zrób zakupy na pełnym luzie!”. Wydaje się, że to idealne motto dla wakacyjnej wyprzedaży. Zapraszamy do sklepów Biedronka na zakupy!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 24-06-2024 30-06-2024
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy