Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 27-06-2024 03-07-2024

"Gazetka promocyjna Biedronka w dniach 27.06.2024-03.07.2024"
Biedronka zawsze zaskakuje swoją gazetką promocyjną. Tym razem nie jest inaczej. Bliżące się lato jest doskonałą okazją do wprowadzenia obniżek na produkty spożywcze, kosmetyki do pielęgnacji ciała i wiele innych niezbędnych rzeczy.
Na pierwszych stronach gazetki znaleźć można przede wszystkim liczne promocje na świeże owoce i warzywa, takie jak pomidory, ogórki, brzoskwinie czy maliny. Te słodkie i soczyste produkty idealnie sprawdzą się jako przekąska podczas upalnych dni, a także jako dodatek do wielu letnich dań.
Dodatkowo, na środkowych stronach gazetki Biedronka zaproponowała obniżki na mięso i wędliny. W tym tygodniu w promocji znajdzie się wiele rodzajów kiełbas, szynki, a także mięsa mielonego, które idealnie sprawdzi się na grillu.
W Biedronce nie zabraknie również obniżek na napoje. W tym tygodniu w promocji dostępne są różne smaki soków owocowych, wody mineralnej, a także piwa i win. Szczególnie zwraca uwagę promocja na lokalne piwo, które jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.
Natomiast na ostatnich stronach gazetki znaleźć można promocje na produkty niezbędne do domowego grillowania. W sklepie dostępne są węgiel, podpałka i różnego rodzaju naczynia jednorazowego użytku - talerze, sztućce, kubki.
Co więcej, z myślą o wakacyjnym wypoczynku, Biedronka przygotowała promocję na różnego rodzaju sprzęt kampingowy. W sklepie dostępne są namioty, śpiwory, materace dmuchane, a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.
Na koniec warto zwrócić uwagę na promocje kosmetyczne. Biedronka proponuje szereg produktów do pielęgnacji ciała w upalne dni, takie jak kremy z filtrem UV, balsamy po opalaniu, a także produkty do pielęgnacji włosów.
Gazetka promocyjna Biedronka na najbliższy tydzień jest pełna okazji. Sklep jak zwykle dba o to, by każdy klient mógł skorzystać z atrakcyjnych ofert."
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 27-06-2024 03-07-2024
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy