Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 28-06-2024 30-06-2024

Biedronka, jedna z najpopularniejszych sieci supermarketów w Polsce, znana jest ze swoich atrakcyjnych promocji. W dniach od 28 do 30 czerwca 2024 roku klienci mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert na różnego rodzaju produkty.
Na pierwszej stronie gazetki promocyjnej Biedronki, możemy zobaczyć ogromne oszczędności na świeże owoce i warzywa. Są to między innymi banany, pomidory, papryka, ogórki oraz śliwki. Klientów z pewnością ucieszy nie tylko doskonała jakość tych produktów, ale też atrakcyjne ceny, które są znacznie niższe od regularnych.
Na drugiej stronie katalogu Biedronka postawiła na promocje na artykuły spożywcze. Kupując dwa opakowania wybranych produktów, można dostać trzeci za darmo. To świetna okazja do zaoszczędzenia na zakupach codziennych produktów, takich jak chleb, mleko, jaja, wędliny czy sery.
Kolejna strona gazetki to oferta na przekąski i napoje. Wśród promowanych produktów znajdują się chipsy, paluszki, orzeszki, nie. Zaprezentowano również szeroki wybór napojów - soki, napoje gazowane, wody mineralne. Każdy fan słodkich i słonych przekąsek znajdzie tu coś dla siebie.
Na następnej stronie gazetki znajdują się produkty non-food, takie jak kosmetyki, środki czystości, artykuły biurowe czy akcesoria domowe. W tym miejscu Biedronka często oferuje duże zniżki na wybrane produkty.
Ostatnia strona gazetki to zawsze miejsce, gdzie Biedronka prezentuje swoją ofertę specjalną. Tym razem mogą to być na przykład artykuły sezonowe, produkty regionalne lub tematyczne zestawy produktów. Każda oferta jest ograniczona czasowo i obowiązuje tylko przez trzy dni.
Gazetka promocyjna Biedronki to źródło wielu okazji do zaoszczędzenia na codziennych zakupach. Warto regularnie sprawdzać najnowsze oferty, aby skorzystać z najkorzystniejszych okazji. Biedronka gwarantuje rozsądne ceny i dobrą jakość produktów, dzięki czemu zakupy w tym sklepie są prawdziwą przyjemnością.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Biedronka 28-06-2024 30-06-2024
/5
Autor: fgdhgfd
Data: 2023-12-14 14:51:31
Ocena:
fgdjgfd

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy