Strona: 1/

Gazetka promocyjna Biedronka 01-07-2024 17-07-2024

Sklep sieci "Biedronka" rozpoczął kolejne promocje, które potrwają od 1 do 17 lipca 2024 r. Gazetka promocyjna daje okazję do skorzystania z licznych rabatów na szeroki asortyment produktów.
Otwierając gazetkę, na pierwszych stronach można zauważyć ogromne zniżki na świeże owoce i warzywa. Z pewnością przyciągnie to uwagę każdego fana zdrowego odżywiania. Wśród ofert znalazły się na przykład pomidory szklarniowe, ogórki gruntowe, a także takie owoce jak banany, brzoskwinie czy świeże truskawki.
Idąc dalej, Biedronka oferuje liczne przekąski i słodycze w super cenach. Możemy tutaj znaleźć m.in. batoniki proteinowe dla każdego, kto dba o formę, a także tradycyjne czekoladki dostępne w różnych smakach dla wszystkich łasuchów.
Na kolejnych stronach gazetki Biedronka przygotowała promocje na nadchodzące upały. W ofercie znalazły się m.in. dmuchane baseny i maty do pływania, które z pewnością umilą każdemu letni wypoczynek.
Nie brakuje też promocji na produkty spożywcze. Znajdziemy tu nie tylko tradycyjne produkty jak makarony, ryż, konserwy, ale również szeroki wybór produktów wegańskich i bezglutenowych. Biedronka znana jest z troski o różnorodność swojej oferty, więc każdy bez problemu znajdzie tu coś dla siebie.
Na stronach gazetki zobaczymy też liczne rabaty na artykuły gospodarstwa domowego. Od środków czystości, poprzez detergenty, po różnego rodzaju akcesoria kuchenne. To idealna okazja, by uzupełnić domowe zapasy.
Interesująco zapowiadają się również zniżki na alkohole. Można znaleźć tutaj wyjątkowe promocje na wina, piwa, czy wysokoprocentowe alkohole.
Nie ma również mowy o zapomnieniu o najmłodszych. Ostatnie strony gazetki poświęcone są zabawkom i artykułom szkolnym. Każdy rodzic z pewnością znajdzie tutaj coś, co przyciągnie uwagę jego pociechy.
Warto zwrócić uwagę, że gazetka promocyjna Biedronki często obfituje w nietypowe okazje, jak na przykład specjalne zniżki dla osób posiadających kartę stałego klienta. Czy i tym razem się pojawią? Zobaczymy już 1 lipca!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Gazetka promocyjna Biedronka 01-07-2024 17-07-2024
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy