Kaufland: Powrót Rozrabiaków Literaków! Czy ponownie zdobędą serca dzieci?

Pierwsza edycja akcji Rozrabiaki Literaki zdobyła ogromne uznanie wśród najmłodszych. Z uwagi na ten fenomen, Kaufland postanowił przygotować drugą część, mającą na celu inspirującą edukację dzieci poprzez interaktywne gry i kreatywne zabawy. W sklepach już dostępna jest specjalna książeczka, a kolekcjonowanie unikalnych naklejek może rozpocząć się w każdej chwili. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami!

Kaufland ponownie zaprasza do udziału w akcji "Rozrabiaki Literaki"! Co warto wiedzieć na jej temat?

Wzorem ogromnego zainteresowania pierwszą edycją akcji "Rozrabiaki Literaki", Kaufland postanowił zorganizować drugą odsłonę tego edukacyjnego przedsięwzięcia. W nowym ogłoszeniu sieci możemy przeczytać: "Imiona 24 postaci zaczynają się od kolejnych liter alfabetu i odnoszą się do wybranych kwestii związanych z ochroną środowiska i zdrowym żywieniem. Na przykład postać Ciekawek przekazuje ciekawostki na temat żywności, Lokales podkreśla znaczenie lokalnej wspólnoty, Segregosław uczy o właściwym gospodarowaniu odpadami, a Uratka skupia uwagę na istotności ochrony zagrożonych gatunków roślin i zwierząt".

Akcja "Rozrabiaki Literaki" nie tylko ma na celu dostarczenie zabawy, ale przede wszystkim pełni funkcję edukacyjną: "Dzięki różnym sekcjom łączącym naukę z ciekawymi łamigłówkami i grami, dzieci w łatwy sposób mogą przyswoić wartościową wiedzę i zaangażować do zabawy pozostałych członków rodziny. Zachęcają do tego także naklejki przedstawiające wszystkich bohaterów Rozrabiaków, które można kolekcjonować i wklejać do specjalnie przygotowanej książeczki, dostępnej w sprzedaży we wszystkich sklepach Kaufland".

Ile kosztuje ta książeczka? Jak zdobyć naklejki? Kaufland wyjaśnia: "Jej normalna cena wynosi 3,99 zł, natomiast przy zakupach za minimum 100 zł można ją nabyć za symbolicznego 1 grosza. Dodatkowo, za każde wydane 30 zł na zakupy klient otrzymuje losowo wybraną naklejkę. Akcja trwa od 17 sierpnia do 11 października bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów naklejek".

Kaufland - Nowa Gazetka: Zestaw Szkolny w Super Cenach!

Premiera nowej gazetki sieci Kaufland już w nadchodzący czwartek, 24 sierpnia. Przykuwa uwagę przede wszystkim rewelacyjne oferty na artykuły szkolne dla uczniów w niewiarygodnie niskich cenach. Kaufland przygotował atrakcyjne promocje na zeszyty, piórniki, zestawy długopisów i wiele innych niezbędnych produktów.

Jednak to nie wszystko, co przygotował Kaufland na nadchodzące dni. Imponujące rabaty obejmują podstawowe artykuły spożywcze, słodkie i gazowane napoje, produkty do domu oraz kosmetyki. Przejrzyj naszą gazetkę i przekonaj się, co możesz nabyć w niższych cenach. Pamiętaj również, że 27 sierpnia to niedziela handlowa – doskonała okazja do zakupów.