Kaufland - Przed Nowym Rokiem Szkolnym Pomaga Klientom w Oszczędzaniu!

Nadchodzący początek nowego roku szkolnego skłania do różnych przygotowań, które często oznaczają dodatkowe wydatki dla wielu rodziców. Mając na uwadze potrzeby rodzin z wieloma dziećmi, Kaufland proponuje swoim klientom rozwiązanie, które pomoże zredukować koszty zakupów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w poniższym artykule.

Jak oszczędnie zorganizować wyprawienie dzieci do szkoły?

Wydatki związane z potrzebami edukacyjnymi dzieci i młodzieży często stanowią znaczący udział w domowym budżecie. Zbliżający się początek nowego roku szkolnego skłania nas do podejmowania przygotowań już w trakcie wakacji. Te zakupowe inicjatywy, choć niezbędne, niosą ze sobą dodatkowe obciążenie finansowe.

Obecnie konsumenci coraz bardziej zwracają uwagę na swój wydatkowy plan, a koszty związane z edukacją w znacznym stopniu wpływają na budżet rodzinny. Według danych CBOS, na początku roku szkolnego 2022/2023 rodzice wydali średnio 1536 złotych na przygotowanie wyprawki, co stanowi wzrost o 303 złote w porównaniu z rokiem poprzednim.

Wsparcie w przygotowaniach do szkoły Aby usprawnić przygotowania do nadchodzącego roku szkolnego i ulżyć portfelom klientów w trudnym okresie finansowym, Kaufland wprowadził akcję mającą na celu pomóc w zarządzaniu domowym budżetem.

Do 31 sierpnia wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na dodatkowy bonus w postaci zniżki, którą będą mogli wykorzystać podczas kolejnych zakupów w sklepach tej sieci. Wartość tego bonusu została zwiększona do 10 złotych i przysługuje za każde wydane 100 złotych - donosi firma handlowa.

Konsumenci chętnie korzystają z okazji do oszczędzania

Według danych z raportu przygotowanego przez sieć handlową pt. „Jak kupują Polacy?”, aż 35 proc. ankietowanych zadeklarowało gotowość do wybrania sklepu na podstawie jego oferty promocyjnej. Marka dostrzega trend wskazujący, że coraz więcej konsumentów sprawdza aktualne okazje już na etapie planowania zakupów. Kaufland chce oferować swoim klientom rozmaite okazje do oszczędzania. W tym celu m.in. sieć uruchomiła program lojalnościowy Kaufland Card, który gwarantuje dostęp do asortymentu w obniżonych cenach, a także regularnie organizuje liczne akcje promocyjne.

Artykuły wyłączone z promocji

Jak informuje sieć handlowa, z aktualnej promocji wyłączone są produkty alkoholowe, papierosy, artykuły medyczne, odżywki dla niemowląt, vouchery i karty podarunkowe. Szczegóły tej atrakcyjnej dla klientów akcji promocyjnej, informacje dla użytkowników oraz regulamin programu Karta Dużej Rodziny w Kauflandzie są dostępne na stronie internetowej sieci.