Kerfuś podbija szkoły! Świeża kolekcja gadżetów dostępna już w Carrefourze!

Kerfuś, ukochany przez fanów Carrefoura, przygotował dla nas prawdziwą niespodziankę! Prezentujemy nową, szkolną kolekcję gadżetów, które po prostu musisz mieć.

Pamiętacie Kerfusia? To niezastąpiony, przyjazny robot ze sklepów Carrefour, który szybko zdobył serca klientów? Jeśli myśleliście, że Kerfuś nie może nas już bardziej zaskoczyć, to się myliliście! Ten uroczy robot przygotował zupełnie nową, ekscytującą kolekcję gadżetów na powrót do szkoły! Ciekawi? Zapraszamy do dalszej lektury!

Robot Kerfuś wraca z nowymi gadżetami do Carrefoura!

Ikoniczna maskotka Carrefour powraca w wielkim stylu. W związku z nadchodzącym rokiem szkolnym proponuje gadżety szkolne, które na pewno zachwycą każdego ucznia. A to jeszcze nie wszystko – wszystkie dostępne w promocyjnych cenach! Od 14 sierpnia rusza sprzedaż nowej kolekcji gadżetów Kerfusia. Dla fanów tego kociego robota to prawdziwa gratka. A co najlepsze, wszystkie gadżety można teraz zdobyć z aż 50% zniżką! Przekonaj się, co już niedługo będzie dostępne:

Jak nabyć gadżety po atrakcyjnych cenach?

Aby skorzystać z aż 50% rabatu, wystarczy dokonać zakupów o wartości minimum 50 złotych. Warto jednak być czujnym! Promocja jest ważna tylko do 31 października lub do wyczerpania zapasów. Dla osób, które nie mają łatwego dostępu do dużego sklepu Carrefour, mamy dobrą wiadomość. Kolekcja Kerfusia będzie dostępna zarówno w placówkach Carrefour, jak i w sklepach Carrefour Market. Nie trać więc czasu i zapraszamy po swojego własnego Kerfusia. Przypominamy również, że Kerfuś to nie tylko modny gadżet, lecz także sympatyczny towarzysz każdego dnia!