Nowość w sieci sklepów Biedronka! Przedstawiamy markę własną BAITZ!

"Żyj swoim stylem" to przewodni motyw najświeższej kampanii promocyjnej Biedronki, w której udział wzięli znani influencerzy. Ta inicjatywa idzie w parze z wprowadzeniem na rynek nowej marki sieci Biedronka – BAITZ, stworzonej głównie z myślą o młodym pokoleniu Z.

Z nową marką BAITZ

Biedronka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodszej grupy klientów, stawiając na innowacyjność i kreatywność. Sieć handlowa zdecydowała się zwrócić uwagę na młodzież i dwudziestolatków, zapraszając do udziału w kampanii osoby cenione w środowisku i znane z Internetu. Przykładając wagę do spełnienia priorytetowych oczekiwań tego segmentu klientów, Biedronka podjęła decyzję o wykorzystaniu różnorodnych treści tworzonych przez influencerów.

W najnowszej akcji promocyjnej Biedronki występują znane twarze internetowe, które nie tylko prezentują własne pasje, ale również aktywnie promują nowości marki BAITZ. W duchu hasła kampanii, ich materiały ukazują "fragmenty ich codzienności", emanując energią i żywymi kolorami – w sposób zbieżny z produktem oferowanym przez markę BAITZ.

Influencerzy włączają się w akcję

Sieć handlowa ogłosiła, że wsparcie dla kampanii zostanie udzielone przez jedenastu influencerów. Wśród zaproszonych do udziału w tej inicjatywie znaleźli się wybitni twórcy, tak tacy jak znana tiktokerka kameleMONA, która dzieli się z obserwatorami swoją pasją do szycia i konstruowania, malarz oraz fotograf Robert Mainka, uzdolniony iluzjonista Maciej Piskorz, który jest szerszej publiczności znany jako poka_sztuczke, utalentowany szachista i przedsiębiorca Michał Kanarkiewicz, twórcza artystka ivoadventures, oraz kucharz o zamiłowaniu do kulinarnych eksperymentów, prowadzący konto themararek na TikToku. Głównym obszarem aktywności influencerów w ramach kampanii było ich zaangażowanie na własnych profilach na TikToku. Każdy z nich w swoich treściach odnosił się do innych pasji, tworząc różnorodne przekazy dla swojej widowni.

Co skrywa się za marką BAITZ?

Jak ogłoszono przez dyskont, marka BAITZ oferuje różnorodne czekoladowe przekąski, które są idealne do zaspokojenia niespodziewanego głodu. W asortymencie znajdują się czekosandwiche - chrupiące herbatniki z kremowym nadzieniem z mlecznej czekolady, kruche ciasteczka z nadzieniem z orzechów laskowych, cocoa rogal - rogalik nadziewany kakaowym kremem, wanilia cookiez - delikatne ciastka z kremem waniliowym i polewą z mlecznej czekolady.

Praktyczne opakowania przyciągające uwagę

Nowa marka własna sieci Biedronka to również nowoczesne opakowania produktów dostosowane do stylu życia młodego pokolenia, które przede wszystkim zapewniają wygodę użytkowania. Produkty BAITZ są dostępne w torebkach typu "Otwórz - Zamknij", umożliwiających wielokrotne korzystanie z przekąsek bez obawy przed rozsypaniem się w torbie. Przekąski są także pakowane osobno, co pozwala na wzięcie ze sobą jedynie kilku sztuk z całości opakowania lub na podzielenie się nimi z przyjaciółmi. Nowa oferta sieci handlowej jest dostępna we wszystkich sklepach Biedronka w Polsce.