Rozpoczyna się tydzień XXL w Lidlu

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, Lidl Polska już kolejny raz organizuje Tydzień XXL. W trakcie trwania tego wyjątkowego tygodnia, oferujemy szeroki asortyment produktów oznaczonych jako XXL, co daje możliwość oszczędności podczas codziennych zakupów na niezwykłe produkty. Poznaj szczegóły i skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji!

Uzupełnij swoje zapasy podczas Lidlowego Tygodnia XXL!

Jeśli planujesz uzupełnić swoje zapasy żywnościowe, to właśnie teraz jest doskonały moment, aby odwiedzić sklepy sieci Lidl. Od poniedziałku, 14 sierpnia, ruszył Tydzień XXL z wyjątkowymi ofertami, które nie tylko obejmują atrakcyjne promocje, ale także większe opakowania ulubionych produktów spożywczych.

Czym wyróżnia się oferta XXL?

Lidl doskonale zdaje sobie sprawę, że różnorodność ma ogromne znaczenie. Dlatego w ramach Tygodnia XXL dostępne są zarówno podstawowe artykuły spożywcze, takie jak mąka, płatki owsiane, oliwa, wędliny, kawa, herbata, nabiał, słodkie i słone przekąski. To jednak nie koniec atrakcji. Półki sklepowe zapełnione są także bardziej wykwintnymi produktami, takimi jak oliwki, hummus, tortille czy bakalie. Miłośnicy kuchni śródziemnomorskiej znajdą tu wiele inspiracji do stworzenia smacznych dań!

Super okazje dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Nie tylko ceny produktów są wyjątkowe, ale również okazje cenowe dostępne dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, co potwierdza sama sieć handlowa. Dzięki przedłużeniu umowy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, Lidl Polska ma nadal możliwość oferowania atrakcyjnych zniżek na produkty z siedmiu grup asortymentowych.

Dodatkowo, informujemy, że w ramach promocji "Wybrane produkty XXL 10 proc. taniej dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny", rodziny wielodzietne przez dwie kolejne kolejne tygodnie (od 14 do 27 sierpnia bieżącego roku) mogą skorzystać z rabatu na wybrane artykuły oznaczone logo XXL, artykuły o większych gramaturach oraz opakowania wielopakowe.

Unikalna oferta

Nasi klienci mogą spodziewać się bogatego wyboru produktów obejmujących między innymi: lody rodzinne Bon Gelati, różnorodne rodzaje pieluszek oraz slipów Lupilu Premium, kiełbasy i parówki Pikok, orzechy Alesto, sery Pilos, musy owocowe Solevita, kawę 100% Arabica Bellarom, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów Cien, artykuły węglowodanowe Vemondo oraz środki do prania i płukania od renomowanych marek.

Jakość w przystępnej cenie

Warto podkreślić, że pomimo że oferta XXL w Lidlu opiera się na większych opakowaniach, nie oznacza to wyższych cen. Wszystkie te produkty są dostępne w konkurencyjnych cenach, a ich jakość pozostaje na stałym, wysokim poziomie. Dla wielu klientów stanowi to doskonałą okazję do oszczędzania podczas zakupów, nie rezygnując przy tym z jakości.

Tydzień XXL w Lidlu – zainauguruj tydzień w wyjątkowy sposób!

Tydzień XXL w Lidlu to znacznie więcej niż zwykła promocja. To wyjątkowa okazja, aby planować zakupy z myślą o przyszłości, nabędąc przy tym produkty najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach. To doskonały sposób, aby ekonomicznie i stylowo rozpocząć nowy tydzień, bez względu na nasz aktualny lokalizację – czy to nad brzegiem morza, w górach, czy przy jeziorze.