W Carrefour sympatyczne pluszaki i nie tylko - za połowę ceny!

Wystartował nowy program lojalnościowy związany z Kerfusiem. Klienci Carrefoura będą mieli możliwość sprawienia niespodzianki swoim pociechom tuż przed początkiem nowego roku szkolnego.

Wyrusz w szkolną przygodę z towarzyszem Kerfusiem!

Carrefour wprowadza nowy program lojalnościowy związany z uroczym Kerfusiem. Ta inicjatywa jest skierowana do dzieci i młodzieży, dla których Kerfuś stał się rozpoznawalną ikoną. W ramach tej wyjątkowej oferty, podczas swoich pierwszych zakupów masz okazję nabyć pluszowe zabawki z wizerunkiem Kerfusia za zaledwie połowę ceny. W ofercie znajdziesz np. uroczy pluszowy mascot - KotoParówę, popularną na TikToku, dostępną także w wersji XXL. Ponadto, znajdziesz również inne atrakcyjne produkty, które doskonale wpasują się w szkolny zestaw.

Niezbędne torby, poduszki, piórniki

MasKotka XXL to urocza, kocia poduszka w kształcie długiej parówki. To nie dziwi, że takie maskotki szybko stały się hitem mediów społecznościowych. WorKotek to praktyczna torba-plecak z motywem Kerfusia, wyposażona w regulowane szelki, zapewniające wygodę podczas codziennego użytkowania. Jest wygodna, wytrzymała i łatwa w utrzymaniu w czystości. Kotui to uroczy piórnik z uśmiechniętą miną Kerfusia, w którym pomieszczą się wszystkie drobiazgi i niezbędne przybory szkolne.

Produkty Kerfusia nie tylko zachwycają unikalnym charakterem i stylem, ale również są niezwykle praktyczne. MasKotka XXL, WorKotek oraz Kotui na pewno przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym uczennicom i uczniom. A ze względu na atrakcyjną cenę, z pewnością docenią je również rodzice. Wyrusz w szkolną podróż z uśmiechem dzięki Kerfusiu!

Jak zdobyć gadżety za połowę ceny?

Nowa okazja w sieci handlowej pozwala na uzyskanie gadżetów popularnego Kerfusia - zrobotyzowanej maskotki Carrefour - za zaledwie połowę ceny. Warunek jest prosty: wystarczy zrobić zakupy na kwotę min. 50 zł.

Kerfuś wciąż podbija serca swoich fanów, którzy entuzjastycznie uczestniczą w jego trasach koncertowych, spotkaniach oraz śledzą jego konta w mediach społecznościowych, tworząc własne opowieści z nim związane. Jako influencer, dzięki humorystycznym memom, filmikom i zdjęciom, osiąga milionowe zasięgi na platformach takich jak TikTok, Twitter czy Instagram. Cieszymy się, że możemy spełnić oczekiwania fanów, umożliwiając każdemu klientowi Carrefour posiadanie swojego idola w swoim własnym domu. A to nie koniec niespodzianek, jakie Kerfuś szykuje dla swoich wielbicieli w najbliższym czasie — mówi Sylwester Mroczek, kierownik działu rozwoju formatów i koncepcji handlowych w Carrefour Polska.

Bluzy i koszulki z motywem Kerfusia w promocji

Sieć handlowa ogłosiła również specjalną promocję dla klientów, obejmującą wszystkie bluzy i koszulki z wizerunkiem Kerfusia, dostępne w "Kerfuś Official Store". Te ubrania także można nabyć za połowę ceny przy zakupach na kwotę min. 50 zł.

Bluzy i koszulki z motywem Kerfusia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących wygodę noszenia i trwałość. Nadają się zarówno na co dzień, jak i do szkoły. Kerfuś przygotował również specjalną serię szkolnych akcesoriów dla swoich fanów, w skład której wchodzą m.in. bloki, teczki, worki na buty oraz piórniki.

Jak podała sieć handlowa, akcja "Przytul Kerfusia" potrwa do 31 października lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy sklepów stacjonarnych, a na jednym paragonie można skorzystać z promocji na jeden wybrany produkt.