Zyskaj cashback dzięki karcie Visa w Biedronce!

Teraz podczas zakupów możesz wypłacić gotówkę na miejscu. To wygodna usługa, idealna nie tylko do ułatwienia zakupów, ale także w sytuacjach, gdy potrzebujesz nagle gotówki, a bankomat nie jest w zasięgu.

Biedronka rozwija ofertę cashbacku dla klientów z kartami Visa. Wcześniej dostępna była ona tylko dla posiadaczy kart Mastercard. Decyzja o wprowadzeniu cashbacku dla kart Visa wynika z rosnącego zainteresowania klientów i chęcią dostosowania się do ich potrzeb. Od sierpnia br. możesz skorzystać z tej opcji również z kartą Visa.

Cashback to możliwość wypłacenia niewielkiej sumy gotówki podczas zakupów, co jest wygodne i praktyczne. W przypadku Biedronki, aby skorzystać z tej opcji, wystarczy dokonać nawet małego zakupu za 1 zł. Pamiętaj, że istnieje limit jednorazowej wypłaty - maksymalnie 300 zł, a usługa cashbacku nie jest dostępna w kasach samoobsługowych Biedronki.

Jak działa cashback w Biedronce?

Jeśli zechcemy skorzystać z usługi "Płać kartą i wypłacaj" dostępnej w Biedronce, nie musimy przejmować się złożonością procesu. Cała procedura jest bardzo prosta i intuicyjna. W momencie płacenia za zakupy kartą Visa lub Mastercard - bez względu na to, czy używamy fizycznej karty, smartwatcha czy smartfona - wystarczy poinformować kasjera o naszych zamiarach dotyczących wypłaty gotówki.

Podajemy kwotę, którą chcemy wypłacić, i przystępujemy do płatności. Warto dodać, że jest ważne, aby kasa była odpowiednio zaopatrzona w gotówkę. Wszystkie kroki transakcji są bezpiecznie chronione naszym indywidualnym kodem PIN. Należy również pamiętać, że minimalna kwota wypłaty wynosi 50 zł, a środki, które wypłacimy, zostaną uwzględnione w wartości naszych zakupów.

Najważniejsze jest to, że korzystanie z tej usługi jest całkowicie bezpłatne. W zgodzie z zapowiedziami sieci handlowej, nie będą pobierane żadne opłaty za wykorzystanie usługi cashbacku. Ewentualne opłaty dotyczą tylko i wyłącznie banków, które wydają karty. Co istotne, będziemy mogli wielokrotnie powtórzyć operację wypłaty gotówki w ciągu jednego dnia.

Zyskaj cashback dzięki karcie Visa w Biedronce!
Opublikowano: 22 Sierpnia 2023r

Komentarze

Zyskaj cashback dzięki karcie Visa w Biedronce!
0/5
Autor:
Data:
Ocena:
Autor:
Data:
Ocena:

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy