Strona: 1/

NOWA GAZETKA Delikatesy Centrum od 4 grudnia! 4-6.12.2023

Szanowni Klienci! Delikatesy Centrum prezentują nową gazetkę promocyjną obowiązującą od 4 do 6 grudnia 2023 roku. Delikatesy Centrum dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, co często potwierdza oferowana przez niej oferta produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.
Na pierwszych stronach gazetki znajdziecie między innymi promocję na świąteczne przysmaki. Chleb świąteczny w niskiej cenie tylko 3 zł, kiełbasę świąteczną za 9 zł, a na łamach gazetki mamy także cenę promocyjną na pierniki - 5 zł za opakowanie.
Dla klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość pieczywa, proponujemy świeże rogaliki za jedyne 2 zł za sztukę. Amatorzy słodkości z pewnością ucieszą się z promocji na czekoladki, które są w najniższej cenie w roku, bo już za 12 zł.
W dziale napojów czekają na was atrakcyjne ceny na różnego rodzaju soki i napoje - obniżki sięgają nawet do 30%. Przygotowaliśmy także specjalną cenę na kawy i herbaty - obniżona o 25%.
Dla fanów gotowania mamy w ofercie różnego rodzaju sosy, przyprawy i przetwory, które ułatwią przygotowanie domowych obiadów. Ofertę uzupełniają obniżki cen na artykuły spożywcze takie jak makarony, ryż, kasze i płatki śniadaniowe.
Nie zapomnieliśmy o zwolennikach zdrowego odżywiania. Dla nich przygotowaliśmy specjalne oferty na produkty ekologiczne, mądre wybory, takie jak owoce, warzywa, jogurty naturalne, mleczka roślinne, a także pełne ziarno pieczywa.
Dodatkowo, w gazetce znajdziecie wiele atrakcyjnych promocji na produkty kosmetyczne i środki czystości.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej gazetki na stronie internetowej Delikatesów Centrum lub bezpośrednio w najbliższym sklepie. To jeszcze nie koniec dobrych wieści – na klientów czekają atrakcyjne rabaty i wyprzedaże artykułów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Pamiętaj, promocje obowiązują tylko przez trzy dni, od 4 do 6 grudnia 2023 r., dlatego nie zwlekaj i wybierz się na zakupy do Delikatesów Centrum. Ponadto, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco publikujemy informacje o nowych promocjach i rabatach. Z nami zawsze zrobisz udane zakupy!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

NOWA GAZETKA Delikatesy Centrum od 4 grudnia! 4-6.12.2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy