Strona: 1/

Folder alkoholowy DC48

Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum na dni 2023-12-07 do 2023-12-13, to przede wszystkim przedświąteczna eksplozja cen! Pięknie prezentująca się, barwna gazetka, idealnie komponująca się z nadchodzącym klimatem świąt Bożego Narodzenia. Na okładce widnieje wesoły Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów i obok niego hasło "Przedświąteczne obniżki na cały asortyment!"
Na pierwszych stronach gazetki znajdują się promocje na produkty spożywcze. Od świeżych warzyw i owoców, przez wyroby piekarnicze, aż po mięso i ryby. Kuchenne zapasy na nadchodzące święta można uzupełnić w naprawdę atrakcyjnych cenach. Na szczególną uwagę zasługuje promocja na karpie - 30% taniej i bogaty wybór ciast świątecznych.
Kolejne strony to propozycje napojów. Bogactwo win z różnych regionów świata nawet o 20% taniej, a dla miłośników mocniejszych trunków polecamy promocje na wybrane wódki i whisky. Nie zapomnieliśmy również o fanach piwa - popularne marki można nabyć w zestawach po kilka butelek w obniżonej cenie.
Promocje obejmują również produkty świąteczne. Można tu znaleźć wiele dekoracji świątecznych, światełek, ozdób choinkowych oraz gotowych dekoracji stołu. Promocja najbardziej przyciąga uwagę na choinki naturalne i sztuczne w naprawdę atrakcyjnej cenie, co z pewnością ucieszy osoby planujące już przygotowania do świąt.
Warto również zwrócić uwagę na stronę z prezentami. Delikatesy Centrum proponują szeroki wybór słodyczy, kosmetyków, zabawek oraz elektroniki w specjalnych cenach. Idealne propozycje dla tych, którzy jeszcze szukają świątecznych prezentów.
Na końcu gazetki znajdują się informacje o godzinach otwarcia sklepów w okresie świątecznym oraz o możliwości składania zamówień online z dostawą do domu - co jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą uniknąć świątecznych tłoków.
Ta gazetka promocyjna z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają okazji i chcą zaoszczędzić na świątecznych zakupach. Znajdziemy tu bowiem wiele interesujących promocji i atrakcyjnych cen.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Folder alkoholowy DC48
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy