Strona: 1/

#LATO DLA WSZYSTKICH w Delikatesach Centrum od 17 czerwca! 17-30.06.2024

Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum od 17 do 30 czerwca 2024 roku przyciąga kolorowymi zdjęciami oraz atrakcyjnymi ofertami. Na pierwszej stronie znajdziemy szczegółowy spis promocji, które czekają na klientów w danym okresie. Okładka, pełna jest smakowitych produktów, jak świeże owoce, mięso i kosmetyki, lub wprost zachęca do przejrzenia oferty.
Przewijając gazetkę, spotykamy się z bogatym wyborem produktów spożywczych. Świeże artykuły, jak owoce i warzywa, ciekawią azjatyckiej kuchni czy wędliny regionalne. Super cena na oliwę z oliwek virgin, przecenione sery pleśniowe, czy artykuły śniadaniowe to tylko nieliczne promocje, które można tutaj odnaleźć.
Delikatesy Centrum słyną również z dużej oferty mięsnej. Gazetka promuje mięsa gatunkowe, takie jak wołowinę, czy wieprzowinę, ale także mięsa drobiowe, ryby i wędliny. Miłośnicy grillowania z pewnością będą zachwyceni promocjami na kiełbasy i steki.
Strony gazetki poświęcone są również produktom mrożonym, z rożnego rodzaju pizzami na czele, a także deserom lodowym. Dla osób poszukujących szybkich i łatwych w przygotowaniu posiłków Delikatesy Centrum przygotowały promocję na dania gotowe.
Dodatkowo, gazetka uwzględnia również kosmetyki i artykuły do domu. Znajdziemy tutaj promocje na popularne marki kosmetyków, takie jak Nivea, Loreal czy Pantene, a także na pralki, prószki do prania czy płyny do mycia naczyń.
Także sekcja z napojami, alkoholowymi i bezalkoholowymi zasługuje na uwagę. Zakładka alkoholi to świetne miejsce dla miłośników piwa, wina czy mocniejszych trunków. Natomiast fani napojów gazowanych, soków czy wód mineralnych również znajdą coś dla siebie.
Na końcu gazetki znajdziemy dodatkowo atrakcyjne rabaty na wybrane produkty, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów. Delikatesy Centrum dbają również o zdrowie swoich klientów oferując promocje na produkty ekologiczne oraz bezglutenowe.
Podsumowując, gazetka Delikatesy Centrum to świetne źródło informacji o aktualnych promocjach. Ofertą obejmuje nie tylko produkty spożywcze, ale i kosmetyki czy środki czystości, dzięki czemu jest kompleksowym miejscem, dla osób robiących zakupy na cały tydzień. Szczegóły tych wszystkich ofert znajdziemy, przeglądając stronę po stronie gazetki promocyjnej Delikatesy Centrum.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

#LATO DLA WSZYSTKICH w Delikatesach Centrum od 17 czerwca! 17-30.06.2024
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy