Strona: 1/

DeliBarek DC25-DC26

Delikatesy Centrum serwuje świeżą partię promocji w swojej najnowszej gazetce ważnej od 17 czerwca do 30 czerwca 2024. Ten dwutygodniowy katalog jest pełen atrakcyjnych ofert, które pozwolą oszczędzić na codziennych zakupach. Pozwala to na zbilansowanie domowego budżetu bez rezygnacji z wysokiej jakości produktów.
Na pierwszych stronach gazetki znajdują się promocje na świeże, lokalne warzywa i owoce, takie jak jabłka, pomarańcze, banany, truskawki i szereg sezonowych warzyw. W trosce o zdrowie klientów i środowisko, Delikatesy Centrum stawia na te produkty, które pochodzą z lokalnych upraw i są wolne od szkodliwych pestycydów.
W dalszej części gazetki oferty obejmują mięso i wędliny, zarówno te tradycyjne, jak i te z wyższej półki. Wszystko w przystępnych cenach. Cechuje je wysoka jakość, świeżość i bogactwo smaku. Bogata oferta na nabiał to również coś, co przyciąga do gazetki - mamy tu szeroki wybór serów, jogurtów, mleka, masła, a także produktów dla wegan.
Delikatesy Centrum nie zapomniało również o tych, którzy szukają gotowych rozwiązań. W gazetce jest wiele promocji na dania gotowe, półprodukty, a także wypieki, które olśnią swoim smakiem.
Osoby ceniące wygodę zakupów będą zadowolone z promocji na produkty domowe i higieniczne - od środków czystości, przez kosmetyki, po artykuły dla dzieci i zwierząt domowych. Wszystko to po atrakcyjnych cenach.
Dla miłośników słodkości Delikatesy Centrum przygotowały promocje na słodycze i napoje. Znajdziemy tu między innymi wartościowe promocje na markowe czekolady, ciastka, batoniki, soki, wody mineralne i napoje gazowane.
Delikatesy Centrum to miejsce, gdzie cena idzie w parze z jakością. Co więcej, w najnowszej gazetce znalazło się także sporo ofert specjalnych - obniżek cen, dwupaków, gratisów do wybranych produktów oraz zniżek na kolejny produkt.
Podsumowując, najnowsza gazetka Delikatesów Centrum to prawdziwa skarbnica oszczędności dla każdego, kto ceni sobie wysokiej jakości produkty w niskich cenach. Zarówno miłośnicy klasycznych smaków, jak i ci, którzy szukają nowości, znajdą tu coś dla siebie.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

DeliBarek DC25-DC26
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy