Strona: 1/

NOWA GAZETKA Delikatesy Centrum od 1 lipca! 1-7.07.2024

"Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum, w regionie obowiązująca od 1 do 7 lipca 2024 roku, jest wręcz nieodzowna dla każdego, kto ceni sobie skrupulatnie zaplanowane zakupy oraz oszczędności. Ta kolorowa, aż kipiąca obiecującymi układem stron, wymarzonym tego tygodnia partnerem w nabywaniu niezbędnych produktów, pozwoli ci zrealizować codzienną konieczność, czyli zakupy, w wyjątkowo przystępnej cenie.
Na pierwszych stronach gazetki spotka Cię warta uwagi promocja na owoce i warzywa. Swięża sałata, pomidory, cytryny, maliny czy śliwki - wszystko to będzie czekało na Ciebie w nieziemsko atrakcyjnych cenach. Połową gazetki poświęcono produktom spożywczym - możemy spodziewać się naprawdę znakomitych ofert na ryby i mięso oraz przetwory. Nie zabraknie tu także różnego rodzaju nabiału, w tym jogurtów naturalnych, mleka czy serów.
Bardzo ważna część gazetki to wyprzedaż alkoholi - rożne marki wina, piwa i mocniejszych trunków, wszystko to można nabyć w promocyjnej cenie. Dla miłośników słodyczy, na ostatnich stronach przygotowano specjalną sekcję, pełną różnego rodzaju czekolad, cukierków, ciastek i innych przysmaków.
Między stronami gazetki, klient znajdzie też wiele wystawionych na wyprzedaż przedmiotów użytku codziennego. Pościel, ręczniki, naczynia - wszystko to jest dostępne za ułamek ceny.
Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum pokazuje, że oszczędzanie na zakupach nie musi być trudne. Wystarczy sięgać po promocje, a codzienne sprawy nabierają zupełnie innego, przyjemnego wymiaru. To gazetka, której każdego tygodnia nie powinno zabraknąć pod ręką przy planowaniu wydatków.
Pamiętaj, oferta w gazetce obowiązuje od 1 do 7 lipca 2024 roku, dlatego warto już teraz zaplanować swoje zakupy. Delikatesy Centrum czekają, aby dostarczyć Ci wysokiej jakości produkty w najniższych możliwych cenach."
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

NOWA GAZETKA Delikatesy Centrum od 1 lipca! 1-7.07.2024
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy