Strona: 1/

NOWA GAZETKA Delikatesy Centrum od 8 lipca! 8-14.07.2024

Gazetka promocyjna sklepu Delikatesy Centrum, ważna od 8 do 14 lipca 2024 roku, oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, napojów i artykułów przemysłowych w atrakcyjnych cenach. Wydanie gazetki gwarantuje ekonomiczne i zróżnicowane zakupy.
Na pierwszych stronach gazetek klienci znajdą świeże owoce i warzywa z polskich gospodarstw: klasyczne jabłka i pomarańcze, egzotyczne banany i kiwi, pyszne pomidory, paprykę, cukinię i wiele innych sezonowych smakołyków. Przy zakupie powyżej trzech kilogramów dowolnych owoców i warzyw, sklep oferuje 10% zniżki.
Kolejne strony gazetki promocyjnej poświęcone są mięsom, wędlinom i nabiałowi. Miłośnicy grillowania z pewnością docenią świeże karkówki i kiełbasy, które można nabyć z 15% rabatem przy zakupie powyżej dwóch kilogramów. W ofercie specjalnej znalazły się także polskie sery żółte i twarogi, popularne jogurty oraz mleko. Przy zakupie dowolnych trzech produktów z kategorii nabiał, klient otrzymuje czwarty towar gratis.
W gazetce promocyjnej nie zabrakło również miejsca na przekąski, słodycze, napoje i produkty mrożone. Część ofert obejmuje przekąski typu chipsy, paluszki, orzeszki ziemne, a także ciasteczka, czekolady i cukierki. Między innymi, przy zakupie dwóch opakowań dowolnych przekąsek, trzecie opakowanie otrzymujemy za pół ceny. Napoje gazowane, soki, wody mineralne oraz piwo i wino oferowane są z rabatami sięgającymi nawet 20%.
Delikatesy Centrum kierują swoją ofertę również do osób dbających o zdrowie i dietę. Szeroki asortyment obejmuje produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, wegańskie oraz ekologiczne. W ramach promocji, przy zakupie 3 produktów z kategorii „zdrowa żywność”, klient otrzyma 15% rabatu.
Na końcu gazetki znalazło się miejsce na artykuły przemysłowe, takie jak środki czystości, kosmetyki, artykuły szkolne i biurowe.
Pamiętaj, że Delikatesy Centrum oferują również program lojalnościowy, umożliwiający zbieranie punktów za zakupy, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Gazetkę promocyjną sklepu Delikatesy Centrum można znaleźć na stronie internetowej sklepu, w aplikacji mobilnej oraz bezpośrednio w sklepie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych promocji!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

NOWA GAZETKA Delikatesy Centrum od 8 lipca! 8-14.07.2024
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy