Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Lewiatan 30-11-2023 06-12-2023

Aktualna gazetka promocyjna sklepu Lewiatan, która obowiązuje od 30 listopada do 6 grudnia 2023 roku, jest pełna różnorodnych ofert na przedświąteczny czas. Możemy znaleźć w niej atrakcyjne promocje na wiele produktów, które będą idealne na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
Na pierwszej stronie gazetki, już od samego wejścia do sklepu, oczom kupujących ukazuje się oferta na dobrej jakości wędliny. Są to przede wszystkim tradycyjne wędzonki, podroby oraz szynki – idealne na świąteczny stół. Ceny przecenionych wędlin startują już od 0,99 zł za 100g.
Kolejne strony to propozycje na produkty spożywcze takie jak: nabiał, wypieki, owoce i warzywa. Wszystko to jest niezbędne do przygotowania świątecznych potraw. Tu można znaleźć m.in. mąkę w cenie 1,99 zł za kilogram, pół na pół smalec za 3,99 zł za słoik, czy też ser biały w promocyjnej cenie 5,99 zł za kilogram. Bardzo atrakcyjne są także ceny na owoce i warzywa, gdzie cebula kosztuje tylko 0,99 zł za kilogram, a dobrej jakości pomarańcze 3,99 zł za kilogram.
W gazetce nie zabrakło również promocji na napoje – alkoholowe i bezalkoholowe. Piwo regionalne w butelce 0,5L kosztuje tylko 2,99 zł, a za pół litra wódki trzeba zapłacić jedynie 24,99 zł. Z kolei dla miłośników napojów bezalkoholowych, sklep Lewiatan ma do zaoferowania sok pomarańczowy w litrowej butelce za 3,49 zł, czy Coca-Colę za 4,99 zł.
Ostatnie strony gazetki to oferta na słodycze i przekąski – tu jest wiele propozycji dla osób, które chcą urozmaicić nadchodzące spotkania rodzinne. Pralinki, ciastka, czekolady i różnego rodzaju chipsy dostępne są w przystępnych cenach. Warto zwrócić uwagę na pralinki w cenie 9,99 zł za opakowanie, a także na ciasteczka piernikowe za 1,99 zł.
Gazetka promocyjna sklepu Lewiatan to także wyjątkowy dział z zabawkami dla dziewczynek i chłopców, które są doskonałym pomysłem na prezenty. Są tu atrakcyjne promocje na klocki, gry planszowe czy lalki.
Na każdej stronie gazetki promocyjnej sklepu Lewiatan konsumenci mogą spodziewać się fantastycznych okazji, które pomogą im przygotować się na nadchodzące świąteczne dni. Czy to chodzi o jedzenie, napoje, słodycze czy prezenty - wszystko jest tutaj dostępne w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Lewiatan 30-11-2023 06-12-2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy