Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Lewiatan 30-11-2023 06-12-2023

Aktualna gazetka promocyjna sklepu Lewiatan to prawdziwe kompendium świątecznych okazji. Przyszedł czas, by przygotować się na magiczny czas grudniowy, dlatego sieć sklepów Lewiatan oferuje wiele świątecznych hitów.
Przede wszystkim na uwagę zasługuje szeroki wybór tradycyjnych polskich kiełbas. Wszystkie produkowane przez polskie marki, znane ze swojej wysokiej jakości. Swój ulubiony smak można znaleźć już od 4,99 zł za sztukę. Jest także duża oferta świeżego mięsa i pasztetów. Miłośnicy ryb znajdą w ofercie bogaty wybór zarówno ryb morskich jak i słodkowodnych.
Gazetka Lewiatan zawiera również wiele promocji na ten niezbędny w każdej kuchni element świąt, sukcesywnie, masło. Za jedyne 5,99 zł można kupić masło o wadze 200 g.
Drugą niewielką sekcją, ale równie ważną, jest oferta alkoholowa. W kategorii wina, możemy znaleźć 5 różnych win dzięki różnym ofertom od 19,99 zł do 29,99 zł. Oprócz win, dostępne są także tradycyjne piwa i mocniejsze alkohole, takie jak whisky, rum i wódka.
Część gazetki Lewiatan to także liczne promocje na produkty spożywcze i przekąski. Klient może wybierać spośród różnych rodzajów serów od 7,99 zł, a także chipsów i słodyczy, które będą idealnym uzupełnieniem świątecznej atmosfery.
Nie może zabraknąć również sekcji z owocami i warzywami, wszystko od podstaw, jak ziemniaki i cebula, do bardziej egzotycznych owoców, jak mango czy ananasy. Wszystko dostępne po atrakcyjnej cenie.
Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem gazetki są promocje na artykuły czystości. Proszki do prania, szampony i kremy - wszystko to można nabyć w bardzo przystępnej cenie.
Dla tych, którzy planują świąteczne dekoracje, sieć sklepów Lewiatan przygotowała ofertę świec i ozdób świątecznych.
Gazetka Lewiatan to prawdziwa eksplozja świątecznych okazji, które pomogą przygotować się na ten wyjątkowy czas w roku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej sklepu.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Lewiatan 30-11-2023 06-12-2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy