Strona: 1/

OFERTA STACJONARNA KATALOG OD 24.06

Gazetka promocyjna sklepu Lidl, obowiązująca od 17 czerwca do 6 lipca 2024 r., przynosi wielką ilość atrakcyjnych promocji i zniżek. Oferta jest skierowana zarówno do tych, którzy szukają profesjonalnych narzędzi do swojego domu, jak i dla tych, którzy planują letnie grillowanie w ogrodzie.
Przy wejściu do sklepu widoczni są plakaty przedstawiające najlepsze oferty. Największe zniżki dotyczą trzymanych przy kasie produktów spożywczych. Wszystko to jest dostępne w fantastycznych cenach, które skłaniają do napełniania koszyków.
Katalog zaczyna się od sekcji poświęconej narzędziom. Są tutaj przecenione wiertarki, młotki, pilniki, i wiele innych. Szczególnie ciekawą ofertą jest zestaw narzędzi, w skład którego wchodzą podstawowe elementy niezbędne w każdym domu. Każde narzędzie jest wysokiej jakości, co gwarantują znane na rynku marki.
Kolejną sekcją, która przyciąga naszą uwagę, jest dział poświęcony asortymentowi do grillowania. Tutaj można znaleźć wszystko, co potrzebne do organizacji idealnego grilla - od grilla na baterie, przez akcesoria do grillowania, po różnego rodzaju mięsa. W tym dziale znalazły się także sosy i przyprawy, które pomogą stworzyć niezapomniany smak potraw.
W gazetce promocyjnej nie może oczywiście zabraknąć sekcji spożywczej. Możemy tutaj znaleźć fantastyczne okazje na produkty codziennego użytku. Od nabiału, przez pieczywo, po owoce i warzywa. Każda kategoria ma swoje wyjątkowe oferty, zachęcające nawet najbardziej wymagających klientów.
Specjalną ofertę Lidl przygotował również dla miłośników piwa. Na kilka stronach gazetki znajdują się promocje na najlepsze marki piw z różnych części świata. Zarówno miłośnicy tradycyjnych piw, jak i ci preferujący smakowe wariacje na pewno znajdą coś dla siebie.
W samym centrum gazetki mieści się również sekcja z artykułami do pielęgnacji ciała. Kremy, szampony, żele do kąpieli, wszystko po mocno obniżonych cenach. Ten dział to prawdziwy raj dla miłośników kosmetyków.
Końcówka gazetki to zawsze miejsce dla wyprzedaży z poprzedniej kolekcji, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Także obecna edycja nie zawodzi pod tym względem.
To tylko niektóre z licznych okazji, jakie oferuje gazetka Lidl. Warto jednak pamiętać, że oferta jest ważna tylko do 6 lipca 2024 r., więc nie warto czekać!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

OFERTA STACJONARNA KATALOG OD 24.06
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy