Strona: 1/

Netto Archiwalna gazetka promocyjna Netto Non Food 49/23B

Zapraszamy wszystkich klientów do zapoznania się z najnowszą gazetką promocyjną sieci sklepów Netto, dostępną w dniach od 6 do 13 grudnia 2023 roku.

Gazetka promocyjna jest naprawdę bogata w różnego rodzaju promocje. Miłośnicy domowej kuchni na pewno ucieszą się z obniżki cen owoców i warzyw, które są teraz dostępne już od 2 zł za kilogram wybranej partii. Obniżka dotyczy również mięs i wędlin, które teraz możemy nabyć w cenie obniżonej o 30%.
Klientów, którzy poszukują niezbędnych produktów na świąteczny stół, ucieszy propozycja znanej firmy producenckiej oferującej swoje wyroby ze szwedzką szczelnością. Pasztet wieprzowy teraz można kupić z rabatem 20%, a tradycyjne wędliny z rabatem do 35%.
Dla tych, którzy wolą gotowe produkty, gazetka promocyjna Netto oferuje szeroką gamę konserw i dań gotowych w atrakcyjnych cenach. Dania jednogarnkowe, mięsne przekąski i konserwy rybne są dostępne z rabatem do 25%.

W szczytowym sezonie grzewczym nie można zapomnieć o akcesoriach do przestrzeni domowej. W promocji znajdują się kominki elektryczne z obniżką 40% – to idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie przytulność i komfort.

Gazetka zawiera również wiele propozycji dla zwolenników łatwych i szybkich przekąsek - różnego rodzaju chipsy, paluszki, krakersy czy orzeszki są dostępne z rabatem sięgającym nawet 50%.
Na uwagę zasługują też promocje na produkty spoza działu spożywczego. Wśród nich warto wymienić na przykład zestawy kuchenne i komplety sztućców firmy z rabatem do 45%. Viewersi z pewnością docenią obniżki na artykuły do prac domowych i kosmetyki - nawet do 35%.
Zachęcamy też do skorzystania z promocji na alkohole - idealne na zbliżające się Święta. Można tam znaleźć różne rodzaje win, wódek czy piw, dostępnych po bardzo atrakcyjnych cenach, z rabatami sięgającymi nawet 50%.
Wszystkie produkty są dostępne z rabatem tylko do wyczerpania zapasów, a jakość jest zawsze na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia najbliższego sklepu Netto i skorzystania z naszych propozycji. Przyjemnych zakupów!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Netto Archiwalna gazetka promocyjna Netto Non Food 49/23B
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy