Strona: 1/

Netto Archiwalna gazetka promocyjna Netto Spożywcza 50/23A

Gazetka promocyjna Netto, obowiązująca od 2023-12-10 do 2023-12-17, to prawdziwy wulkan okazji i fantastycznych cen! W jej treści można znaleźć setki ekskluzywnych ofert na produkty spożywcze, artykuły przemysłowe i wiele innych.
Na pierwszych stronach gazetki czytelników wita duża oferta na artykuły spożywcze. Wyróżnić tutaj można przede wszystkim przepyszne mięsa dzięki występującej promo akcji "Mięsny Tydzień". Są tutaj zarówno wędliny, jak i mięsa do przygotowania obiadów no i oczywiście nie może zabraknąć smakołyków na grilla. Wszystko w atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości.
Dodatkowo, nie brakuje również bogatej oferty owoców i warzyw. Szczególnie polecane są świeże, regionalne jabłka i marchewka - idealne na zimowe sałatki oraz na zdrowe soki.
Na kolejnych stronach gazetki można znaleźć produkty przemysłowe, odzieżowe czy kosmetyczne. Są to zarówno codzienne artykuły, jak i te, które przydadzą się w nieco bardziej specjalistycznych chwilach. Są to zarówno chemia domowa, jak i artykuły biurowe.
Klientów z pewnością ucieszy specjalna oferta na odzież zimową - kurtki, rękawiczki, czapki - wszystko, co niezbędne do stawienia czoła mroźnej zimie. Promocje obejmują zarówno produkty dla dorosłych, jak i dla najmłodszych.
Gazetka Netto to także bogata oferta na kosmetyki. Można w niej znaleźć zarówno produkty do codziennej pielęgnacji jak szampony czy mydła, jak i bardziej specjalistyczne artykuły, takie jak kremy przeciwzmarszczkowe czy toniki do twarzy.
Kolejne strony gazetki obfitują w promocje na produkty z kategorii "Dom i Ogród". Produkty takie jak narzędzia, akcesoria ogrodowe, kwiaty, rośliny, a także dekoracje i dodatki do wnętrz można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Gazetka Netto nie zapomina również o najmłodszych. Specjalna strefa "Dzieci" zawiera oferty na zabawki, gry, klocki, puzzle, artykuły szkolne i wiele innych, które z pewnością ucieszą dzieci i pozwolą im kreatywnie i rozwijająco spędzić czas.
Zakończenie gazetki to nie lada gratka dla wszystkich miłośników słodkości. Przygotowano tutaj specjalne promocje na różnorodne słodycze - czekolady, cukierki, ciasta, a wszystko to oczywiście w najlepszej cenie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Netto i życzymy udanych, przemyślanych zakupów!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Netto Archiwalna gazetka promocyjna Netto Spożywcza 50/23A
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy