Gazetki promocyjne Kaufland

Kaufland - różnorodność produktów i cen


Niemiecka sieć sklepów rozpoczęła swoją działalność w styczniu 1968 roku. Do pierwszych sklepów tej marki mogli się udać mieszkańcy niemieckiego miasta Backnang. Do tego czasu Kaufland rozrósł się do 1300 sklepów w 8 europejskich krajach. Do jednych z nich należy także Polska. Niemiecka sieć handlowa posiada w naszym kraju 213 marketów aż w miastach.

W zakresie obsługi i zaangażowania w budowaniu marki Kaufland został wyróżniony wieloma nagrodami. Z roku na rok marka nie obniża swojego poziomu. Od 2019 roku otrzymuje minumum 4 nagrody rocznie. Do najważniejszych
wyróżnień możemy zaliczyć m.in. Laur Konsumenta, Gwiazda Jakości Obsługi, Jesteśmy Top Employer czy Ranking Odpowiedzialnych Firm.

Niemieckie markety kładą dużą wagę do różnorodności w zakresie ofert. Sieć marketów w Polsce posiada ponad: 150 rodzajów owoców i warzyw, 300 artykułów bio, 170 rodzajów wędlin i mięs i 70 artykułów fairtrade. Poza dużym wyborem produktów Kaufland posiada ponad 500 promocji, które znajdziesz w gazetce.

Ocena sklepu
4,2/5
2 komentarze, 24 oceny
Ostatnia aktualizacja: 2023-02-13 20:44:32

Kaufland - Gazetki promocyjne

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy

Gazetka promocyjna Kaufland


Marka Kaufland posiada dużą gamę produktów w obniżonych cenach. Dzięki możliwości oszczędzania Kaufland przyciąga do siebie stałych i nowych klientów. W celu wyszukiwania tańszych produktów warto zajrzeć do gazetki promocyjnej Kaufland. To najprostsza droga do poszukiwania tanich okazji. Oferta promocyjna Kaufland pojawia się od środy do czwartku i trwa 7 dni. Niezależnie od typu gazetki promocje są ustalane od środy i pojawią się maksymalnie dzień wcześniej, co pozwala znacznie łatwiej zaplanować zakupy.

Pierwsza z gazetek posiada różnorodny wybór artykułów. Ilość asortymentu możemy dzielić na dwie kategorię: standardową i sezonową. Do artykułów standardowych możemy zaliczyć: art. spożywcze, higieniczne, produkty dla dzieci, zwierząt, kosmetyki oraz środki czystości. Druga kategoria posiada dość zmienny asortyment. " W nowej ofercie tygodnia" możemy znaleźć m.in. tekstylia, akcesoria do sprzątania, narzędzia, sprzęty kuchenne, wyposażenie ogrodnicze, turystyczne oraz produkty na rok szkolny, Wielkanoc czy Boże Narodzenie.

Innym typem gazetki jest "Top artykuł" znajdziemy w nim bogaty asortyment przedmiotów z jednej kategorii. W broszurze dominują głównie sprzęty gospodarstwa domowego. Z uwagi na małą pojemność przegląda się ją błyskawicznie.

Gazetki promocyjne Kaufland mogą być wydawane raz na miesiąc. Przykładem takiej gazetki jest oferta alkoholowa na lato.


Promocje w Kaufland


Gazetki promocyjne Kaufland posiadają bogaty wybór promocji. Z uwagi na dużą liczbę stron możemy przygotowywać posiłki w oparciu o promocyjne artykuły. W celu poszerzenia zakresu promocji warto korzystać z karty stałego klienta. W niemieckiej sieci honorowana jest karta Payback. Jest to uniwersalna karta, która jest akceptowana przez różne sklepy od artykułów spożywczych po sklepy z odzieżą, a nawet stacje paliw. Oto przykładowe typy promocji w Kaufland:

- "Cena z kartą Payback" - jest oznaczona niebieskim prostokątem. Za jej pomocą możemy nabywać produkty znacznie taniej. Cena podana w gazetce jest wyrażona procentowo oraz w złotych.
- "Kup dwa zapłać mniej" - promocja jest oznaczona na kolorem żółto-czarnym lub biało-czerwonym. Oferta promocyjna Kaufland często przekazuje informacje z ceną za 1 opakowanie w promocji
albo wartość przy zakupie 2 opakowań wraz z ceną regularną.
- "-10%" - ta przykładowa obniżka jest oznaczona kolorem biało-czerwonym. Gazetka promocyjna Kaufland posiada wiele obniżek. Ich wartość jest bardzo różna i waha się od 5% aż do 50%.

Marki własne w Kaufland


Ilość marek własnych może zaskoczyć. W Kaufland możesz skorzystać z 22 marek własnych. Oto kilka najbardziej docenianych marek:

- K-Bio - nagradzana marka produktów ekologicznych. W skład marki wchodzą m.in. płatki, mleko, kawa, jogurty, oliwa z oliwek i masło.
- K-free - produkty zbożowe bez glutenu.
- Crazy Wolf - napój energetyczny. Dostępny w 8 smakach.
- K-to go - kawy w 3 odsłonach i mleczny shake w 2 smakach.
- Newcential - odzież i sprzęt sportowy dla kobiet i mężczyzn.
- Passenger - walizki twarde, tekstylne wraz z akcesoriami do bagażu.
- K-take it veggie - nagrodzone Laurem Konsumenta 2022 produkty wegańskie i wegetariańskie na wynos.