Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna Stokrotka Supermarket

Sklep Stokrotka nieustannie dąży do zaspokojenia potrzeb swoich klientów i prezentuje nową gazetkę promocyjną, aktualną od 30 listopada do 6 grudnia 2023 roku. Wszystkich miłośników dobrych promocji zachęcamy do skorzystania z szerokiej gamy produktów, które są dostępne w najbliższym sklepie Stokrotka.
Tym razem polecamy przede wszystkim produkty spożywcze, które idealnie sprawdzą się w domowych zapasach. Propozycje na ciasta, pieczywo, mięso, warzywa i owoce z pewnością przydadzą się dla osób, które lubią gotować. W ten sposób można zaoszczędzić nie tylko na poszczególnych produktach, ale również na zbilansowanym posiłku dla całej rodziny.
Na pierwszych stronach gazetki znajdują się przede wszystkim promocje na produkty pierwszej potrzeby, takie jak mleko, jajka, chleb czy nabiał. Warto też spojrzeć na strony poświęcone mięsom - zarówno mięso wieprzowe, jak i drób są dostępne w atrakcyjnych cenach.
Słodkośliwi z pewnością docenią promocje na ciasta i ciasteczka od renomowanych marek. W tym tygodniu można zaoszczędzić na zakupach słodyczy, które idealnie sprawdzą się zarówno na codzienny deser, jak i na spotkania z rodziną czy przyjaciółmi.
Stokrotka nie zapomina też o swoich najmłodszych klientach - w gazetce znajdziemy wiele produktów dla dzieci w promocyjnych cenach, zarówno żywności, jak i artykułów higienicznych, ubranek czy zabawek.
Na kolejnych stronach gazetki znajdziemy oferty na produkty przemysłowe – chemię gospodarczą, kosmetyki oraz artykuły AGD. To świetna okazja, aby uzupełnić swoje zapasy detergentów, szamponów, past do zębów i innych produktów, które zawsze się przydają.
Na ostatnich stronach gazetki promocyjnej czekają na Państwa artykuły spożywcze oraz przemysłowe w bardzo atrakcyjnych cenach, które dostępne są wyłącznie do wyczerpania zapasów.
Zachęcamy do odwiedzania sklepów Stokrotka i korzystania z promocji. Pamiętajcie, że każda z naszych ofert jest dostępna do wyczerpania zapasów, więc warto zaglądać do nas jak najczęściej.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Stokrotka Supermarket
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy