Francuska Rozkosz – wyjątkowe smaki z Francji teraz dostępne w Biedronce

W sklepach sieci Biedronka zagościła bogata kolekcja najwyborniejszych francuskich specjałów, które zachwycą podniebienia smakoszy. Tym samym firma dołącza do inicjatywy French Touch, której polska edycja odbywa się pod patronatem Ambasady Francuskiej. Wszelkie szczegóły dotyczące tej wyjątkowej oferty odnajdziesz w najnowszym katalogu promocyjnym Biedronki.

French Touch: Francja w zasięgu ręki

Już po raz ósmy w Polsce rozpoczyna się akcja French Touch. Głównym celem tego wydarzenia jest pielęgnowanie uniwersalnych wartości, emocjonalnych więzi, otwartego ducha oraz polsko-francuskiej przyjaźni. Po raz czwarty Biedronka dołącza do inicjatywy, prezentując swoim klientom najlepsze produkty z Francji i dając im okazję do bliższego zapoznania się z jedną z najwybitniejszych kuchni na świecie.

Niezwykłość francuskiej sztuki kulinarnej leży w jej niezwykłej różnorodności, która kształtowana jest przez bogactwo tradycji charakterystycznych dla poszczególnych regionów kraju. Współczesna kuchnia francuska obejmuje zarówno wyszukane dania, jak i proste, smakowite potrawy. Wśród najbardziej charakterystycznych produktów znajdują się sery, wędliny, ryby, homary, owoce morza oraz warzywa i owoce typowe dla klimatu śródziemnomorskiego, a także wyśmienita dziczyzna. Wszystkie te skarby kulinarne można teraz znaleźć w Biedronce, uczestniczącej w akcji French Touch.

Francuskie skarby w gazetce promocyjnej Biedronki

W gazetce promocyjnej Biedronki można znaleźć informacje na temat francuskiej oferty, w której przeważają produkty marki Delice Gaulois, jednak nie brakuje również propozycji od innych producentów. W ramach tej akcji można nabyć takie smakołyki jak:

 

Wzbogaceniem oferty spożywczej marki French Touch są unikalne tekstylia, które zachwycają stylistyką inspirowaną francuskim stylem. W sklepowych regałach Biedronki oczekują na Państwa eleganckie koszulki dla kobiet i mężczyzn, urocze damskie skarpety dostępne w zestawach po dwie pary, komfortowe męskie bokserki także w dwupakach oraz designerskie torby bawełniane w kolorze klasycznym - białym lub wyrazistym - czarnym. Wszystkie te wyjątkowe produkty dostępne będą od 20 października, do momentu wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w gazetce promocyjnej Biedronki oraz na oficjalnej stronie internetowej biedronka.pl.