Startuje Wielka Urodzinowa Loteria ODIDO 2023!

Wspaniała rocznica, aż 23 lata ciężkiej pracy na rzecz naszych klientów pod charakterystycznym zielono-pomarańczowym logo, jest już faktem. Z tej wyjątkowej okazji, marka ODIDO serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowej promocji, w trakcie której nagrody czekają na szczęśliwych zdobywców. Szczegóły pełnej gamy atrakcyjnych nagród znajdziesz w artykule, który cię czeka.

Z okazji wspólnie spędzonych lat - wyraz wdzięczności

W sieci handlowej ODIDO ogłoszono Wielką Urodzinową Loterię z okazji 23. rocznicy istnienia sieci, skierowaną do wszystkich klientów jej sklepów. Marka ODIDO zachęca wszystkich klientów odwiedzających placówki z charakterystycznym zielono-pomarańczowym szyldem do wzięcia udziału w tej jubileuszowej loterii.

Dla klientów sieci przygotowano atrakcyjne nagrody, dostępne przez okres aż do 30 września! Uczestnictwo w urodzinowej loterii ODIDO jest możliwe bez ograniczeń - każdego dnia można zdobywać codzienne nagrody, a także wziąć udział w konkursach tygodniowych. Co więcej, jest także szansa na rywalizację o główną nagrodę o wartości 30 000 złotych.

Procedura uczestnictwa w loterii jest prosta. Warunkiem koniecznym jest dokonanie zakupów o wartości minimalnej 25 złotych. W koszyku zakupowym musi znaleźć się co najmniej jeden produkt pochodzący od partnera marki ODIDO. Lista artykułów objętych loterią jest dostępna na oficjalnej stronie sieci.

Należy zaznaczyć, że z akcji loteryjnej wyłączone są produkty takie jak:

Marka serdecznie zachęca wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w urodzinowych obchodach do zarejestrowania paragonu na dedykowanej stronie internetowej.

Codziennie atrakcyjne nagrody do zdobycia, a także szansa na wygranie nagrody tygodniowej oraz głównej – tak prezentuje się Wielka Urodzinowa Loteria ODIDO! Uczestnicy tej wyjątkowej loterii mogą cieszyć się szansą na codzienne wygrane, które obejmują blisko 1500 voucherów na allegro.pl. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej i zakręcić kołem fortuny.

Dla tych, którzy nie zdobędą codziennych nagród, czeka kolejna okazja – udział w losowaniu nagrody tygodniowej. Nagrody tygodnia to niezwykle praktyczne roboty sprzątające iRobot Rumba 17. Ale to nie koniec! Wielka Urodzinowa Loteria ODIDO przygotowała także nagrodę główną – "wagę ciężką" – w postaci kart przedpłaconych o wartości dziesięciu, dwudziestu i trzydziestu tysięcy złotych.

ODIDO to także oferta dla przedsiębiorców poszukujących niezależności i wsparcia. Sieć ODIDO, będąca liderem wśród sieci franczyzowych sklepów spożywczych w Polsce, oferuje nowy format sklepu, łączący lokalny charakter z innowacyjnymi rozwiązaniami. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną prowadzić własny biznes, mając partnera wspierającego ich codziennie.

Nie zapominajmy, że Wielka Urodzinowa Loteria ODIDO trwa tylko do 30 września. Nie przegap okazji i dołącz do zabawy już dziś!