Usługi dodatkowe w MediaMarkt - ułatwienie dla użytkowników nowych technologii!

Wraz ze wzrostem dostępnego asortymentu sprzętu elektronicznego w sklepach, nie zawsze równie dynamicznie rozwijają się usługi dodatkowe, które mogą wesprzeć klientów po dokonaniu zakupu. MediaMarkt postanowił zrewolucjonizować tę sytuację, oferując bogaty wybór usług dodatkowych dla nabywców elektroniki i gadżetów. Dzięki nim korzystanie z nowych technologii staje się jeszcze bardziej komfortowe!

Usługi dodatkowe - wygodne rozwiązanie z myślą o kliencie

Sklepy specjalizujące się w elektronice i sprzętach AGD coraz bogatszą ofertą produktów stają się dostępne dla konsumentów. Niemniej jednak, samo dokonywanie zakupów, nawet w towarzystwie profesjonalnej obsługi, obecnie już nie wystarcza, by sprostać oczekiwaniom klientów. Usługi takie jak montaż, konfiguracja, podłączenie urządzeń, a także leasing czy ubezpieczenia, powinny stanowić standard, a nie jedynie opcje dodatkowe w dziedzinie elektroniki. Świadomy tego faktu, MediaMarkt reaguje na potrzeby użytkowników nowoczesnych technologii, rozszerzając swoją ofertę o różnorodne usługi dodatkowe.

Bogata gama możliwości wsparcia klienta

Sieć handlowa jest przekonana, że oferowanie klientom szerokiego spektrum różnorodnych usług dodatkowych nie tylko buduje korzystny wizerunek marki, ale również znacząco ułatwia proces zakupów dla klientów. W momencie, gdy potrzebujemy merytorycznej porady przy wyborze pralki, w sklepie możemy liczyć na rzetelne informacje i rekomendacje dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Co równie istotne, po dokonaniu zakupu nie musimy się martwić o transport - MediaMarkt oferuje dostawę zakupionego sprzętu bezpośrednio do naszego domu, zapewniając jednocześnie profesjonalny montaż, co pozwala nam uniknąć uciążliwego zapoznawania się z zawiłymi instrukcjami. W przypadku ewentualnej awarii sprzętu kuchennego, pomoc techniczna jest udzielana błyskawicznie, niemalże natychmiastowo.

Chciałbym nabyć nowy telefon, jednak nie oznacza to, że muszę go nabywać natychmiast!

W sytuacji, gdy rozważamy zakup nowoczesnego smartfona lub tradycyjnego telefonu, wiąże się to zwykle z znaczącym wydatkiem, szczególnie wtedy, gdy marzymy o najnowszym modelu naszej ulubionej marki. Niestety, nie każdy entuzjasta nowości technologicznych może sobie pozwolić na zakup kosztownego, nowego smartfona w dowolnym momencie. Niemniej jednak istnieje opcja, która pozwala cieszyć się wymarzonym urządzeniem i nowoczesną technologią.

Według informacji udostępnionych przez sieć handlową, doskonałą okazją dla osób, które zastanawiają się nad nabyciem nowego telefonu, jest oferta RentMe. To usługa, która umożliwia długoterminowy wynajem smartfona, smartwatcha lub tabletu, zamiast konieczności zakupu. Nowoczesny sprzęt można wynająć na okres od 12 do 30 miesięcy, a po upływie tego czasu zamienić na inny model.

Koncepcją, która przyświeca tej usłudze, jest korzystanie z urządzenia zamiast jego posiadania – to kluczowa idea. Dodatkowo, w ramach tej oferty zapewnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia lub kradzieży. Dzięki temu nie ma potrzeby martwić się o ewentualne koszty naprawy czy zastępcze wydatki w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. RentMe stanowi doskonałą opcję dla tych, którzy pragną cieszyć się nowoczesną technologią, regularnie aktualizować się na nowsze modele w momencie ich premiery oraz przy tym troszczyć się o środowisko. Zamiast pozbywać się lub przechowywać nieużywany już sprzęt przez długie lata, daje mu się drugie życie, gdyż inni użytkownicy mogą z niego skorzystać.

Pełna Ochrona w Każdym Aspekcie

MediaMarkt przekonuje, że zapobieganie jest lepsze niż naprawianie. Dla posiadaczy smartfonów, pęknięta szybka, zwłaszcza w okolicach kamery, staje się poważnym problemem, który warto byłoby uniknąć. Dlatego też warto już w chwili zakupu smartfona zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie.

W sklepie MediaMarkt jedną z najpopularniejszych usług dodatkowych jest profesjonalny montaż najwyższej jakości folii ochronnych. Warto podkreślić, że mimo powszechnego myślenia o foliach ochronnych jako o cienkich i nietrwałych materiałach, są one o wiele bardziej efektywne niż popularne szklane ekrany. Oprócz ekranu telefonu, istnieje możliwość zabezpieczenia folią tyłu urządzenia, a także ekranu tabletu, smartwatcha czy aparatu fotograficznego. Natomiast miłośników fotografii z pewnością zainteresuje oferta foto MediaMarkt. W ramach tej usługi możliwe jest wywołanie zdjęć, stworzenie fotoksiążki lub osobistych gadżetów z nadrukowanymi zdjęciami, takich jak magnes, kubek czy kalendarz.

Usługi dodatkowe w MediaMarkt - ułatwienie dla użytkowników nowych technologii!
Opublikowano: 23 Sierpnia 2023r

Komentarze

Usługi dodatkowe w MediaMarkt - ułatwienie dla użytkowników nowych technologii!
0/5
Autor:
Data:
Ocena:
Autor:
Data:
Ocena:

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy