Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna E.Leclerc 28-11-2023 09-12-2023

Gazetka promocyjna sklepu E.Leclerc ważna od 28 listopada do 9 grudnia 2023 roku obfituje w atrakcyjne oferty, które sprawią, że zakupy na przekór zimowej aurze staną się prawdziwą przyjemnością. Znajdziemy tu szeroki asortyment produktów w specjalnych cenach, które pozwolą zaoszczędzić na codziennych zakupach.
Na pierwszych stronach gazetki E.Leclerc widnieją najlepsze oferty spożywcze. Naszą uwagę zwraca świeże mięso z regionalnych dostaw - wieprzowina, drób, a także ryby. Wyjątkowo korzystna wydaje się być oferta na filety z kurczaka, dostępne w super cenie. Nie brakuje również promocji na owoce i warzywa. Klienci mogą zaopatrzyć się w jabłka, pomarańcze, banany czy warzywa korzeniowe, niezbędne do przygotowania zimowych potraw.
Idąc dalej, trudno przejść obojętnie obok stoiska z nabiałem. W ofercie znajdziemy sery, jogurty, masło i mleko popularnych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto również zainteresować się promocją na jajka, które są podstawą wielu domowych wypieków.
Na kolejnych stronach gazetki E.Leclerc pojawiają się promocje na artykuły spożywcze takie jak makarony, ryż, kasze czy sosy. Zostały one obniżone nawet o 50%, co sprawia, że zakupy na zapas to strzał w dziesiątkę. Przygotowując się do nadchodzących świąt, warto zaopatrzyć się również w produkty z kategorii alkoholi. Szampany, wina, a także mocniejsze trunki są dostępne w promocyjnych cenach.
Ostatnie strony gazetki poświęcone są artykułom nieżywnościowym. Znaleźć tu można promocje na kosmetyki, środki czystości, ale też na artykuły dla dzieci. Korzystne ceny obejmują pieluszki, kosmetyki dla maluchów, a także zabawki, które będą doskonałym prezentem na zbliżające się święta.
Wreszcie, E.Leclerc pamięta o naszych czworonożnych przyjaciołach - w ofercie znajdują się karmy i przysmaki dla zwierząt w atrakcyjnych cenach.
Gazetka promocyjna E.Leclerc na okres od 28 listopada do 9 grudnia 2023 roku to mnóstwo atrakcyjnych okazji. W jednym miejscu znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy do codziennego funkcjonowania, zaś korzystne ceny sprawią, że zakupy będą nie tylko przyjemne, ale także wyjątkowo opłacalne.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna E.Leclerc 28-11-2023 09-12-2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy