Zdobądź zestaw edukacyjny i zdobądź szansę na wygranie wejściówek na mecz Reprezentacji Polski!

Od razu, gdy dowiedzieliśmy się o tej fascynującej rywalizacji, wiedzieliśmy, że nie możemy pozostać obojętni. Popularna sieć handlowa przyznaje bilety na zbliżający się mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w nadchodzącej jesieni. Który dokładnie sklep stoi za tą konkurencją? Jak możesz wziąć w niej udział? W poniższym tekście przedstawiamy pełną gamę szczegółów na ten temat.

Biedronka - Uzupełnij swoją szkolną wyprawkę w stylu Reprezentacji Polski!

Biedronka, jako sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej przez ciągu ostatnich 13 lat, regularnie oferuje różnorodne produkty dla fanów naszej narodowej drużyny. W związku z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym, w najnowszej promocyjnej ofercie sieci pojawiły się artykuły szkolne z wizerunkami ulubionych piłkarzy, takich jak Robert Lewandowski, Piotr Zieliński, Wojciech Szczęsny i wielu innych.

Które dokładnie artykuły szkolne z motywami Reprezentacji Polski można znaleźć w sklepach Biedronka? Przedstawiciele sieci w najnowszym komunikacie donoszą, że: "Uczniowie mają teraz możliwość wyboru spośród zeszytów A5 z 32 kartkami, dostępnych za jedyne 3,49 zł za sztukę lub w wersji z 60 kartkami za 3,99 zł. Można również nabyć praktyczny kołozeszyt A5 z 200 kartkami, w atrakcyjnej cenie 7,99 zł. Dla fanów technicznych rysunków przygotowano blok techniczny A4 z 10 kartkami, zawierającymi dodatkowe elementy kibicowskie, w cenie 3,99 zł. Nie zabrakło również eleganckich teczek A4 z gumką, dostępnych za 5,99 zł".

Biedronka rozdaje bilety na mecz reprezentacji Polski! Warunki konkursu

Warunki konkursu przygotowane przez sieć sklepów Biedronka są wyjątkowo proste: "Poprzez zakup jednego z przedstawionych produktów piłkarskich, stworzonych we współpracy z PZPN i dostępnych wyłącznie w placówkach Biedronka, masz okazję wkroczyć na boisko" i wziąć udział w konkursie organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Reprezentanci narodowej drużyny piłkarskiej to prawdziwi idole dla młodych fanów, dlatego też inicjatywa polega na zachęceniu najmłodszych do wymyślenia dla nich kreatywnych i bohaterskich pseudonimów.

A co można wygrać? Dla zwycięzców przewidziano aż: 50 podwójnych biletów w kategorii 1 na mecz pomiędzy Polską a Mołdawią, 10 zaproszeń na oficjalny trening reprezentacji Polski oraz 2 koszulki z autografami piłkarzy. Z pewnością widoczne nagrody stanowią olbrzymią zachętę dla młodych miłośników Reprezentacji Polski.

Zdobądź zestaw edukacyjny i zdobądź szansę na wygranie wejściówek na mecz Reprezentacji Polski!
Opublikowano: 22 Sierpnia 2023r

Komentarze

Zdobądź zestaw edukacyjny i zdobądź szansę na wygranie wejściówek na mecz Reprezentacji Polski!
0/5
Autor:
Data:
Ocena:
Autor:
Data:
Ocena:

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy