Świąteczny stół

Świąteczny stół

Aktualna gazetka promocyjna sklepu Pepco, obowiązująca od 23 marca 2023 roku, jak zwykle zaskakuje różnorodnością ofert oraz niskimi cenami. Ten popularny sklep z odzieżą oraz artykułami domowymi proponuje niezwykle atrakcyjne ceny swoich najnowszych produktów.
Przede wszystkim przyciąga wzrok mnóstwo propozycji odzieżowych dla całej rodziny. Dla dzieci dostępne są ciepłe polarowe bluzy, kurtki przeciwdeszczowe, a także różne modele spodni i koszulek, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Dla dorosłych znalazły się tu eleganckie koszule materiałowe, spodnie, sukienki oraz modna biżuteria. Ceny jak zwykle przystępne, na przykład bluzy dziecięce dostępne są już od 19,99 zł.
Kolejny dział to artykuły domowe. Tutaj szczególną uwagę przyciągają kompletne zestawy pościeli za 59,99 zł, które składają się z dwóch poszewek na poduszki i jednej na kołdrę. Oprócz tego można znaleźć porządne garnki i patelnie, a także drobne akcesoria kuchenne takie jak noże, tace czy sztućce.
Nie brakuje także propozycji dla właścicieli zwierząt. Pepco proponuje tanie i solidne legowiska dla psów już od 39,99 zł, a także zdrową karmę i różnego rodzaju zabawki dla zwierząt.
Dodatkowo, sklep zaproponował ofertę związane z nadchodzącą Wielkanocą. Możemy znaleźć tutaj piękne dekoracje świąteczne, takie jak pisanki, wianki czy świeczki, a także praktyczne akcesoria, jak obrusy, serwetki czy łyżki do jajek.
Ostatnia strona gazetki zawiera wielki napis "Super okazje w Pepco!" i obiecuje duże zniżki na wybrane artykuły.
Gazetka promocyjna Pepco to prawdziwa kopalnia okazji. Ciekawa oferta, różnorodność produktów i niskie ceny sprawiają, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Akcja trwa do wyczerpania zapasów, dlatego warto się pospieszyć. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sklepów stacjonarnych oraz do sklepu internetowego.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Świąteczny stół
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy