Dbaj o zdrowie i atrakcyjną sylwetkę razem z Stokrotką!

Stokrotka rozpoczyna akcję "Bądź Fit", promując korzystny wpływ zrównoważonej diety na naszą sylwetkę i dobre samopoczucie.

Akcja promocyjna "Zdrowe Wybory z Stokrotką" – Kierunek ku Zdrowszym Zakupom!

Sierpień to zazwyczaj czas urlopów, słońca i chwil wytchnienia przed nadejściem jesieni. Niemniej jednak dla tych, którzy dążą do zdrowszego stylu życia, sierpień w sieci Stokrotka zyskuje zupełnie nowe znaczenie. To znana sieć supermarketów, której zależy na zaspokojeniu potrzeb klientów, i teraz wprowadza atrakcyjną ofertę pod hasłem "Zdrowe Wybory z Stokrotką". Co dokładnie kryje się za tą inicjatywą? Spójrzmy na to z bliska.

Zdrowo na wagę "FIT" – Świadome Odżywianie "Zdrowe Wybory z Stokrotką" to trzytygodniowa kampania promocyjna, trwająca od 10 do 31 sierpnia. W ramach tej akcji klienci będą mieli dostęp do specjalnie przygotowanych nowości produktowych i dań, które doskonale wpisują się w zdrowy styl codziennego odżywiania. W tym okresie konsumenci mogą skorzystać z wybranych potraw gotowych oraz produktów, które nie tylko rozpieszczają podniebienie, ale przede wszystkim przynoszą korzyści zdrowotne i dostosowane są do ich indywidualnych potrzeb.

Produkty dla Wszystkich Zgodnie z informacjami ze strony detalisty, nowa oferta pod nazwą "Zdrowe Wybory z Stokrotką" skupi się na czterech głównych kategoriach produktów:

  1. Źródło Białka – Doskonałe dla osób dążących do budowania masy mięśniowej lub po prostu zwracających uwagę na odpowiednią ilość białka w diecie.
  2. Specjalne Opcje – Produkty o zmniejszonej zawartości tłuszczu, cukru oraz te wolne od laktozy i glutenu. Dedykowane dla osób z nietolerancjami pokarmowymi oraz tych, którzy pragną zdrowo schudnąć.
  3. Wegetariańskie i Wegańskie – Dla tych wszystkich, którzy wybrali styl życia pozbawiony produktów pochodzenia zwierzęcego.
  4. Gotowe Dania – Dla zabieganych osób, które pomimo intensywnego harmonogramu nie zamierzają rezygnować z właściwego odżywiania.

Akcja "Zdrowe Wybory z Stokrotką" to niewątpliwie krok w stronę wspierania zdrowszych nawyków żywieniowych wśród społeczności. To okazja, aby każdy mógł dokonać świadomych wyborów podczas zakupów, dążąc do lepszego samopoczucia i stylu życia.

"Zostań Fit" i twórz zdrowe oraz smaczne posiłki

Zgodnie z przekazem ze strony sieci handlowej, ewoluujący styl życia, wzrastająca świadomość zdrowotna oraz troska o naszą planetę skłaniają konsumentów do poszukiwania produktów dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Inicjatywa pod nazwą „Zostań Fit z Stokrotką” stanowi odpowiedź na te oczekiwania. Dzięki niej każdy ma szansę stworzyć zdrową i smakowitą dietę, niezależnie od swoich gustów czy wymagań zdrowotnych.

Linia Fit - dostępna także w nowym sklepie

Sieć supermarketów Stokrotka ponownie dowodzi, że słucha swoich klientów i adaptuje swoją ofertę do ich potrzeb. Dowodem tych działań jest rozszerzanie asortymentu dostępnego w ich sklepach internetowych. Zgodnie z informacją od Stokrotki, począwszy od 9 sierpnia zakupy w ich sklepie internetowym będą dostępne w kolejnym, trzecim już punkcie w Gdańsku. Wraz z uruchomieniem nowego punktu wprowadzona została także opcja dostaw.

W sklepie internetowym Stokrotki zapewnimy sobie wygodne i kompleksowe zakupy Klienci korzystający ze sklepu internetowego Stokrotki mają możliwość wygodnego i kompleksowego zrealizowania swojej listy zakupów, wybierając spośród licznych tysięcy produktów. W ramach tego e-sklepu Stokrotka oferuje bogaty wybór świeżych produktów, takich jak owoce, warzywa, pieczywo oraz nabiał.

W asortymencie sieci handlowej znaleźć można również mięsa, wędliny, sery czy ryby, dostępne zarówno w opakowaniach, jak i w charakterystycznych stoiskach typowych dla Stokrotki. Poza artykułami spożywczymi, szybko i wygodnie dostarczane są produkty dla zwierząt, środki chemiczne, kosmetyki oraz artykuły przemysłowe.

Inicjatywa „Zostań Fit z Stokrotką” stanowi doskonałą sposobność do trwałego wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych do naszej kuchni. Nie przegap okazji i odwiedź najbliższy sklep Stokrotki już dziś!