Lidl rozpoczyna kolejny tydzień obfitujący w atrakcyjne promocje. Co tym razem znajdziesz w korzystnych cenach?

Nowy tydzień to doskonała okazja do oszczędzania podczas zakupów. Po przejrzeniu najnowszych gazetek promocyjnych, szczególną uwagę zwracamy na ofertę przygotowaną przez sieć Lidla. Znajdziesz w niej nie tylko korzystne obniżki cen na artykuły spożywcze, ale także promocje dotyczące produktów z różnych innych kategorii. Jakie rabaty przygotował dla ciebie Lidl? Zapoznaj się z naszym artykułem, aby dowiedzieć się więcej!

Lidl przedstawia obfitą ofertę promocyjną w swojej najnowszej gazetce. Niektóre z promocji będą dostępne przez kilka dni. Nowy tydzień to okazja do zaoszczędzenia, a Lidl przygotował jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert promocyjnych, która umożliwi oszczędności na codziennych zakupach. W ofercie znajdziesz wiele akcji zniżkowych, obejmujących nie tylko produkty spożywcze, ale także chemię gospodarczą oraz kosmetyki. W obliczu wysokiej inflacji, każda sposobność do oszczędzania ma ogromne znaczenie dla konsumentów.

Część promocji jest już dostępna we wszystkich sklepach Lidla w całym kraju, natomiast inne korzystne oferty pojawią się w najbliższych dniach. W dalszej części naszego artykułu znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na temat produktów objętych przeceną oraz dat ich dostępności.

Lidl - Gdzie Znajdziesz Korzystne Oferty?

Nowa gazetka promocyjna sieci Lidl kusi atrakcyjnymi okazjami na różnorodne produkty. Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na doskonałą okazję cenową dotyczącą jajek. Za paczkę 30 sztuk zapłacisz jedynie 17,99 zł, co oznacza, że koszt jednego jajka wynosi zaledwie 60 groszy. To rewelacyjny rabat, biorąc pod uwagę obecne ceny jajek, które zazwyczaj przekraczają 1 złoty za sztukę.

Lidl obniżył również ceny mięsa i wędlin. Warto zwrócić uwagę na dwie wyjątkowe promocje: łopatkę wieprzową (za 1 kg tylko 11,99 zł, co oznacza 29% zniżki) oraz kiełbasę żywiecką (za 600 g tylko 10,99 zł, co daje aż 74% taniej). Należy jednak pamiętać, że aby skorzystać z tych ofert, trzeba aktywować kupony rabatowe w aplikacji mobilnej Lidl Plus.

To jednak nie koniec atrakcji.

W ramach innych ciekawych akcji zniżkowych możesz zyskać: 50% taniej na holenderską goudę w plastrach (przy zakupie dwóch opakowań), 40% zniżki na drugą kawę rozpuszczalną, piwo Harnaś za 2 złote za puszkę w 12-paku, papier toaletowy za zaledwie 0,84 złote za rolkę oraz promocję "1+1 gratis" na ser carski w plastrach w opakowaniu typu koperta.