Archiwalna gazetka promocyjna Carrefour Multimedia na co dzień i od święta

Archiwalna gazetka promocyjna Carrefour Multimedia na co dzień i od święta

Gazetka promocyjna Carrefour udostępniona na okres od 18 kwietnia do 6 maja 2023 roku oferuje konsumentom wiele atrakcyjnych produktów, zarówno spożywczych, jak i niezbędnych na co dzień w każdym gospodarstwie domowym. Stanowi ona katalog niezaprzeczalnych korzyści, z których powinni skorzystać wszyscy, którzy chcą zaoszczędzić na swoich codziennych zakupach.
Na pierwszych stronach gazetki odnajdziemy przede wszystkim produkty świeże - promocje obejmują mięso wieprzowe i drobiowe, warzywa i owoce niezbędne do przygotowania zdrowych posiłków. To doskonały moment na uzupełnienie zapasów i zrobienie większych zakupów. Gazetka oferuje również atrakcyjne zniżki na produkty nabiałowe, takie jak jaja, mleko, sery czy jogurty, które z powodzeniem wykorzystamy do przygotowania wielu smacznych potraw.
Nie zapomniano także o osobach prowadzących szczególnego rodzaju dietę. Na łamach gazetki promocyjnej znalazły się m.in. produkty bezglutenowe i wegetariańskie w naprawdę atrakcyjnych cenach.
Śledząc gazetkę Carrefour, możemy natrafić na bogatą ofertę alkoholi - wina, piwa czy mocniejszych trunków. Idealne rozwiązanie dla osób, które planują jakiekolwiek rodzaj imprezy, czy to w gronie rodziny czy przyjaciół.
Dla miłośników słodkości i produktów markowych przygotowano atrakcyjne promocje na słodycze, soki, kawy i herbaty. Jest to również dobra okazja do zaopatrzenia się w artykuły gospodarstwa domowego – chemię gospodarczą, środki czystości czy kosmetyki.
W gazetce znalazły się również promocje na artykuły AGD, zabawki, odzież, akcesoria do ogrodu, a także na artykuły dla zwierząt. Wszystko to w atrakcyjnych cenach i w jednym miejscu.
Wszystko to sprawia, że gazetka promocyjna Carrefour na okres od 18 kwietnia do 6 maja 2023 roku to doskonały sposób na duże oszczędności. Dodatkowo, wiele produktów objętych jest programem lojalnościowym, pozwalającym na zbieranie punktów i wymienianie ich na atrakcyjne nagrody.
Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą i do odwiedzenia najbliższego sklepu Carrefour lub skorzystania z zakupów online. To doskonała okazja do zaoszczędzenia na codziennych zakupach i wypróbowania nowych produktów w promocyjnych cenach. W każdym sklepie czeka na Was miła i profesjonalna obsługa, która zawsze służy pomocą i doradztwem.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna Carrefour Multimedia na co dzień i od święta
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy