Strona: 1/

Archiwalna gazetka promocyjna E.Leclerc 12-12-2023 23-12-2023

Gazetka promocyjna sklepu E.Leclerc ważna od 12 do 23 grudnia 2023 to unikalna oferta, dzięki której możemy przygotować się na zbliżające się święta. Głównymi gwiazdami gazetki są produkty spożywcze, które stanowią największą część prezentowanej oferty. Produktami, które przyciągają największą uwagę, są niewątpliwie te, które można wykorzystać do przygotowania świątecznej uczty.
Także smakosze i miłośnicy przyjemności kulinarnej znajdą tu coś dla siebie. Na pierwszych stronach gazetki znajdziemy wiele propozycji na pyszne dania, zarówno przystawki, dania główne, jak i desery. Przepisy są proste w wykonaniu i zachwycają swoją kreatywnością. Festiwalowy charakter nadają im nie tylko wykwintne składniki, ale także przystępne ceny.
Wielka promocja obejmuje asortyment mięsny, idealny na święteczny stół. E.Leclerc zaprasza na festiwal smaku, oferując produkty takie jak szynka, kiełbasa, mięso mielone i wiele innych w atrakcyjnych cenach.
W gazetce E.Leclerc można też znaleźć różne rodzaje słodyczy, idealne jako prezent na święta lub jako dodatek do wigilijnego stołu. Są tu zarówno polskie, jak i zagraniczne specjały, w tym czekoladki, ciasteczka i bombonierki najlepszych marek.
Oprócz ofert na artykuły spożywcze, gazetka zawiera też promocje na różnego rodzaju sprzęty domowe. Na uwagę zasługują szczególnie oferty na elektronikę – telewizory, smartfony, laptopy, tablety i wiele innych urządzeń topowych marek w świetnie obniżonych cenach.
Ciekawym elementem gazetki są strony poświęcone modzie. Można tu znaleźć świetne propozycje na zimowe ubrania dla całej rodziny - swetry, kurtki, buty, czy szaliki.
Na ostatnich stronach gazetki znaleźć można jeszcze różne propozycje na prezenty dla najmłodszych – zabawki, gry planszowe, puzzle czy książki dla dzieci.
Gazetka E.Leclerc na grudzień 2023 oferuje niezwykle zróżnicowaną ofertę, co sprawia, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Wszystkie oferty obowiązują od 12 do 23 grudnia, więc warto się pospieszyć i skorzystać z nich zanim skończą się zapasy.
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna E.Leclerc 12-12-2023 23-12-2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy