Archiwalna gazetka promocyjna E.Leclerc 14-11-2023 25-11-2023

Archiwalna gazetka promocyjna E.Leclerc 14-11-2023 25-11-2023

Najnowsza gazetka promocyjna z E.Leclerc na dni 14-25 listopada 2023 roku to prawdziwy hit cenowy. Klienci mogą skorzystać z niezwykle atrakcyjnych ofert na cały asortyment produktów, począwszy od artykułów spożywczych, poprzez świeże owoce i warzywa, aż po odzież i sprzęt AGD.
W sekcji spożywczej znaleźć można szeroki wybór mięs, w tym wieprzowinę, drób czy ryby. Bardzo atrakcyjne są także promocje na nabiał i sery. Można tam też znaleźć przysmaki z całego świata, które przywołują na myśl wonie egzotycznych miejsc i smak dalekich podróży.
E.Leclerc słynie z dużej oferty świeżych warzyw i owoców, które zawsze są dostarczane ze sprawdzonych upraw. Teraz, w promocyjnych cenach, klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w jabłka, pomidory czy banany.
Kolejną pozycją, na którą warto zwrócić uwagę, jest dział z odzieżą. Znajdziemy tam przede wszystkim ubrania sezonowe, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. E.Leclerc słynie z dużej oferty odzieżowej, która jest nie tylko modna, ale przede wszystkim praktyczna i wytrzymała.
Ważną częścią oferty sklepu jest dział AGD. Dostępne są tam różnorodne urządzenia, począwszy od małego AGD, poprzez sprzęt kuchenny, a kończąc na większym sprzęcie do domu. Dzięki obniżonym cenom, to idealna okazja do zrobienia zakupów na zbliżające się święta.
Oprócz standardowej oferty, E. Leclerc proponuje też wiele dodatkowych promocji. W tym tygodniu skupione są one przede wszystkim na produktach lokalnych i regionalnych oraz na ekologicznych produktach.
Warto przypomnieć, że E.Leclerc to nie tylko sklep. To miejsce, które tętni życiem, pełne jest pogodnych, uśmiechniętych pracowników, którzy służą swoją pomocą i wiedzą na każdym kroku. W sklepie E.Leclerc zawsze panuje miła atmosfera zakupów, co z pewnością przekłada się na satysfakcję klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą gazetką E.Leclerc i skorzystania z atrakcyjnych promocji, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. Pamiętaj, promocje obowiązują tylko od 14 do 25 listopada 2023 roku, a oferta jest ograniczona, więc warto już teraz zaplanować swoje zakupy. Do zobaczenia w E.Leclerc!
Zobacz aktualne gazetki Zobacz archiwalne gazetki

Komentarze

Archiwalna gazetka promocyjna E.Leclerc 14-11-2023 25-11-2023
/5

Zobacz inne gazetki

Zobacz wszystkie gazetki

Popularne sklepy

Zobacz wszystkie sklepy